Reagujte bez životopisu

Strojník

BBAU s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacmzda dohodou podľa zručností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Strojník na traktorbager, pásový báger (JCB, VOLVO, DOOSAN) - práca na nových strojoch
- platný strojný preukaz /možnosť zaškoliť/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B, T

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovedný prístup, samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie

BBAU s.r.o. je stavebná spoločnosť, ktorá v súčasnosti posilňuje svoju pozíciu na Slovenskom trhu, rastie obratovo aj personálne najmä v pozemnom staviteľstve a v developmente. Ponúkame jedinečnú príležitosť byť pri našom raste, profesionálne rásť a zrealizovať projekty, na ktoré budete hrdý. Sme zamestnávateľom, ktorý drží svoje slovo.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4243403  Dátum zverejnenia: 8.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac