Mzdová účetní

BBA HRANICE, spol. s r.o.

Bělotín 287, 753 64 Bělotín, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Okres Přerov, Okres Nový Jičín
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Každoměsíční zpracování mezd všech pracovníků (cca 25 THP, cca 75 výrobní pracovníků)
• Komunikace s úřady, přihlášky, odhlášky
• Vyplňování potvrzení pro zaměstnance, podklady pro banky apod.
• Vedení personální agendy - příprava a evidence smluv, mzdových výměrů a osobních karet zaměstnanců
• Evidence a zpracování docházek, dovolených, nemocenských apod.
• Zpracování ročního zúčtování daně
• Úzká spolupráce s personalistou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Budete součástí moderní firmy s dlouholetou rodinnou tradicí. Budete za práci patřičně odměněn. Cestu do práce i dobrý oběd Vám pomocí příspěvků výrazně zlevníme. Můžete dál rozvíjet své jazykové dovednosti nejen praxí, ale také kurzy. Získáte možnost kvartálních odměn i 13. plat. Dostatek kávy, čaje, čokolády i vody na pracovišti je pro Vás zajištěn. Budete mít nadstandardní dovolenou. Po roce ve společnosti získáte příspěvek na penzijní pojištění.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

Mzdové účetnictví - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
• Zkušenosti na obdobné pozici
• Znalost práce na PC
• Orientace v pracovněprávních a mzdových předpisech
• Pečlivost, systematické myšlení, samostatnost
• Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

BBA je předním výrobcem mobilních čerpadel. Naše řešení čerpadel Vám nabízí nejnižší náklady na používání a také jedinečnou spolehlivost.
V České republice nás najdete jako BBA HRANICE v Bělotíně v Olomouckém kraji. Naše profesionální týmy a partnery, kteří Vám nabízejí vynikající výrobky a stálou podporu, ale najdete po celém světě.
Náš moderní výrobní závod v Bělotíně se rozprostírá na ploše více, než 2 000 m² a zaměstnává 85 zaměstnanců.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3217456  Dátum zverejnenia: 17.10.2017