Reagujte bez životopisu

Realitný maklér

BB - REALITY, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou, ihneď
1 000 EUR/mesiacPrvé 3 mesiace adaptačný fix + výška zárobku bez obmedzenia. Provízny systém odmeňovania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme realitného makléra/ku pre oblasť nehnuteľností - zabezpečovanie prenájmu/predaja bytov , domov, obchodných priestorov, výrobných a skladových priestorov, kancelárií.
- vyhľadávanie nových klientov
- aktívna práca v regióne
- aktívna práca s klientami
- osobný marketing
- administratívna práca

- práca v dynamickom prostredí realitnej spoločnosti
- komplexný systém školení zameraný na obchodnú komunikáciu, stratégiu predaja,
- možnosť dlhodobej perspektívy
- firemné auto k dispozícii
- výška zárobku je priamo úmerná vašim schopnostiam a ochote zdokonaľovať sa
Ako jedna z mála realitných kancelárii ponúkame adaptačný fix na 3 mesiace + odmeny podľa obchodného plánu .

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis. Vážime si každý zaslaný životopis, ale kontaktovať budeme len vybraných záujemcov.
V prípade, že chcete pracovať s realitami popri inej práci, uveďte túto informáciu do e-mailu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prirodzený talent pre komunikáciu
- obchodnícka intuícia
- základná finančná gramotnosť
- základná orientácia na trhu s nehnuteľnosťami
- logické myslenie
- silná proklientská a cieľová orientácia
- schopnosť rýchlo reagovať a uvažovať v súvislostiach
- samostatná a zodpovedná osobnosť
- tímový hráč

Sme inovatívna realitná kancelária a už 12 rokov svojim dynamickým rastom prinášame nové poznatky v oblasti nehnuteľností a tak z nich vytvárame zážitok, ktorý sprevádza maximálna profesionalita a kvalita odvedenej práce. Dbáme na to, aby každý náš člen využíval svoje meno ako značku a budoval nielen dobré meno firmy, ale aj svoj osobný kvalitatívny prínos. Poskytujeme komplexné služby spojené predovšetkým v individuálnom spracovaní každej požiadavky klienta. Dlhoročné skúsenosti v realitnej činnosti (predaj a prenájmom nehnuteľností ako aj developerských projektov), finančnom poradenstve a právnych služieb na profesionálnej úrovni urýchlia vybavenie akéhokoľvek obchodu. Spoločnosť je členom REALITNEJ ÚNIE SR a riadi sa jej realitným etickým kódexom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4151103  Dátum zverejnenia: 27.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac