Zubná asistentka, sestra v stomatologickej ambulancii

BB Dental Clinic, s. r. o.

Miesto práce
Bajkalská 29, Ružinov
Termín nástupu
hneď
900 - 1 300 EUR/mesiacplat závisí od skúsenosti a od záujmu o obor a prácu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- asistencia pri ošetrovaní pacientov
- organizácia zubnej ambulancie pre efektívny plynulý chod
- starostlivosť o ambulanciu a inštrumentárium - hygiena, dezinfekcia, sterilizácia
- komunikácia s pacientami
- kontrola stavu zásob zdravotníckeho materiálu

- príjemne pracovné prostredie a priateľská atmosféra
- najmodernejšie vybavenie
- nadštandardné motivačné finančné ohodnotenie
- podpora v rozvoji a vzdelávaní zamestnancov
- ďalšie benefity predstavené pri osobnom stretnutí

Informácie o výberovom konaní

Vaše životopisy a motivačné listy zasielajte na:
[email protected]
Tešíme sa na Vás

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

-zubný asistent, zdravotnícky asistent, zdravotná sestra - prax v stomatologickej ambulancii výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme do tímu šikovnú, zodpovednú a precíznu zubnú asistentku, ktorú obor baví.
Najdôležitejšie predpoklady:
- snaha rýchlo sa zaučiť (my ťa potrebné naučíme, dôležitá je ochota )
- profesionálny a empatický prístup ku kolegom aj pacientom
- tímový a pozitívny prístup k práci
- zodpovednosť
- záujem napredovať

Ambulancia BB Dental Clinic je otvorená od decembra 2019. Ponúka pacientovi komplexné riešenie a vidí ho ako celok. Samozrejmosťou je pre nás bezbolestné ošetrenie na najvyššej úrovni, s dôrazom na kvalitu. Zakladáme si na transparentnom, profesionálnom a empatickom prístupe.
ID: 3950264  Dátum zverejnenia: 12.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac