Obchodný zástupca pre celé Slovensko

BAZÉNY SK, s.r.o.

Slovensko, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
od 500€ + veľmi zaujímavé provízie z predaja + motivačné bonusy, plat sa odvíja od predaja - progresívna provízia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete vyskúšať niečo nové a radi hľadáte výzvy? Baví Vás komunikácia s ľuďmi? Ak ste odpovedali áno je to pre Vás výborná príležitosť v kariérnom živote pre najlepšie naštartovanie Vašej kariéry alebo možnosť s rozšírením si obzorov a perspektívnym profesijným rastom. Hľadáme kolegu pre posilnenie nášho tímu na pozíciu obchodného zástupcu, ktorý vie čo chce a vie ísť za svojím cieľom.
Sme spoločnosť, ktorá si zakladá na poctivom prístupe ku kvalite a orientácii na vlastnú výrobu čo nás radí medzi špičkovú úroveň v rámci konkurencie a hlavne v obľúbenosti u zákazníkov s ktorými udržiavame dlhodobé vzťahy.
Naši zamestnanci sú základným kameňom nášho úspechu. Spoločnosť Albixon neustále hľadá nových, motivovaných a vysoko kvalifikovaných zamestnancov, ktorí budú pre spoločnosť prínosom a pomôžu nám udržať maximálne výkony.

Čo Vás čaká?
• progresívna komunikácia s našimi a potenciálnymi klientmi
• prezentácia nášho portfólia produktov a služieb
• udržiavanie dobrého mena spoločnosti a vzťahov s klientmi
• špecifikácia klientových požiadaviek a odporúčanie vhodných riešení
• administratíva spojená s požiadavkami klienta
• pravidelná účasť na poradách v obchodnej sfére spoločnosti
• denná komunikácia s kolegami naprieč spoločnosťou
• vypracovanie a odovzdanie reportingu podľa požiadaviek nadriadeného

• základná zložka mzdy (brutto) 500€ + veľmi zaujímavé provízie z predaja + motivačné bonusy + odmeny za starostlivosť o klienta
• bežne si obchodníci s províziami zarobia niekoľkonásobok základnej zložky, a to bez stropu obmedzenia
• dynamický kolektív s priateľskou atmosférou
• zázemie stabilnej spoločnosti
• získavanie skúseností od najlepších z odboru
• firemný telefón a iné prostriedky na výkon práce, zverenie pobočky a celého jéj chodu s databázou zákazníkov
• kompletné zaškolenie a podpora prostredníctvom skúsených spolupracovníkov z tímu

Pošlite nám CV, v ktorom sa dozvieme nielen o Vašom bývalom zamestnaní, ale i o pracovných úspechoch v ňom. Radi by sme poznali tiež Vašu motiváciu na zmenu zamestnania a Vaše predstavy do budúcna. Dokumenty so súhlasom k spracovaniu osobných údajov zasielajte prosím na dole nižšie uvedený e-mailový odkaz pre zasielanie. Tešíme sa na Vaše zaujímavé odpovede. Uchádzači budú kontaktovaní telefonicky, príp. e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• ste cieľavedomý a samostatný
• máte presvedčivé a príjemné vystupovanie
• vyznačujete sa povahou optimistu s dobrou energiou na rozdávanie a radi stretávate a komunikujete s ľuďmi
• odmietnutie jedným zákazníkom Vás neodradí, ale „zmobilizuje a dodá impulz“ predať ďalším 3 iným...
• nehľadáte dôvody a výhovorky ako niečo nejde/nefunguje, ale hľadáte spôsob a riešenie
• hľadáme skutočného obchodníka srdcom i dušou!

Naša spoločnosť ako oficiálny partner a distribútor produktov ALBIXON sa pohybuje v oblasti výroby bazénov a zastrešení viac ako 25 rokov. V našom vývojovom stredisku pracujeme s najmodernejšími trendmi a technológiami, ktoré sú zamerané predovšetkým na neustále zvyšovanie kvality, bezpečnosti, funkčnosti a dizajnu. Sme zameraní v prvom rade na KVALITU. Máme uznaných 52 patentov a priemyselných vzorov pre bazény a zastrešenia. Spolupracujeme výhradne s poprednými svetovými výrobcami a dodávateľmi, ako napr. BRILIX. Naše výrobky spĺňajú požiadavky zákazníkov nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí, kde sú výrobky vyvážané pod ochrannou známkou IDEALCOVER.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3641382  Dátum zverejnenia: 10.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 500€ + veľmi zaujímavé provízie z predaja + motivačné bonusy, plat sa odvíja od predaja - progresívna provízia