Dentálna hygienička / hygienik 2300EUR netto-DentalBrothers

Bayhill, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.7 /alebo podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
2 750 EUR/mesiac2300 v čistom plus ODMENY

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponuka práce DENTÁLNY HYGIENIK / DENTÁLNA HYGIENIČKA-preventistka 2300€ v čistom❗️
Ahojte! Na stomatologickú kliniku v BA hľadáme dentálneho hygienika / dentálnu hygieničku - vhodné aj pre absolventov/ky, preventistov
⏳ Úväzok: TPP
Mzda: (2300€ v čistom+ výkonnostné odmeny)
Nástup: marec/apríl
-špičkové vybavenie
-benefitný systém
-vzdelávanie
-veľké firemné benefity pre teba aj rodinu
-TOP kolektív
-firemná uniforma,firemné večierky a cestovateľské zážitky
-veľký počet paciantov
Ak Ťa táto ponuka zaujala, tak potom ma kontaktuj tu:
[email protected]
0950 455 119☎️
Pekný deň

- vzdelávanie hradené firmou.
- pracovný odev.
- pravidelné finančné bonusy.
- teambuildingy.
- skvelé pracovné prostredie, kde hlavným heslom je: "kde je vôla, tam je cesta" :)

Rozrastáme sado novej prevádzky v Bratislave hľadáme dentálnu hygieničku/ hygienika asap podľa dohody plat v minimálne 2500€ brutto miesto práce je Bratislava ak máš záujem a chuť kludne pošli svoje CV na :
0950 455 119
Nerobíme žiadnu estetickú dentálnu hygienu ale kvalitnú hygienu ,ktorá netrvá 20 minút.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo,preventistka

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Bayhill s.r.o sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti dentálnej hygieny a bielenia zubov. Sme mladá firma, ktorej cieľom je zodpovedne pristupovať k pacientovi, poskytovať prvotriedne služby v danom obore a neustále poskytovať vzdelanie a rast svojim zamestnancom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4346937  Dátum zverejnenia: 4.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 750 EUR/mesiac