Hľadáme dentálnu hygieničku/ka

Bayhill, s. r. o.

Miesto práce
OC AUPARK, OC CENTRÁL, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Upresnený na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu otvorenia ďalšej prevádzky v Aupark Shopping Center Bratislava, ponúkame jedinečnú príležitosť pracovať pre mladú, dynamicky sa rozvíjajúcu spoločnosť Dental Brothers. Obsazujeme pozíciu MANAŽÉRKA DENTÁLNYCH HYGIENIČIEK.
Očakávame profesionálku, ktorú práca napĺňa, s príjemným vystupovaním a zodpovedným prístupom. Ponúkame prácu v mladom kolektíve, modernom prostredí, v plne vybavených ambulanciách s dostatkom stálych pacientov. Ponúkame tiež ďalšie vzdelávanie hradené firmou, vysoké motivačné ohodnotenie.

Náplň práce:
- edukácia a inštruktáž pacientov o správnosti dentálnej hygieny.
- vykonávanie samotnej dentálnej hygieny podľa stanoveného diagnosticko - liečebného plánu.
- vedenie kartotéky.
- meetingy s manažérmi prevádzok.

- skvelý kolektív.
- práca v príjemnom a modernom prostredí a dobre vybavenej ambulancii.
- vzdelávanie hradené firmnou.
- mesačné odmeny.
- dostatok pacientov.

Ak máte záujem dozvedieť sa o tejto pracovnej ponuke viac, prosím kontaktujte nás na uvedenej mailovej adrese.
Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí vyhovujú daným kritériám.

POZOR ! Hodí sa ti táto pracovná ponuka na niekoho v tvojom okolí ? Odporuč prácu u nás a ZAROBÍŠ AJ TY !!! Ponúkame odmenu 200 Eur pre teba za tip a novú, skvelú prácu pre tvojho známeho :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

potrebné vzdelanie v odbore dentálna hygiena

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť a chuť pracovať

Spoločnosť Bayhill s.r.o sa zaoberá poskytovaním služieb v oblasti dentálnej hygieny a bielenia zubov. Sme mladá firma, ktorej cieľom je zodpovedne pristupovať k pacientovi, poskytovať prvotriedne služby v danom obore a neustále poskytovať vzdelanie a rast svojim zamestnancom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3025507  Dátum zverejnenia: 3.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Upresnený na pracovnom pohovore