Asistent správcu vozového parku - požičovne vozidiel

BAYERN CENTER s.r.o.

Miesto práce
Bajkalská 29, Ružinov
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1 060 brutto nástupný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Komplexné zabezpečovanie služieb správy vozového parku
- Realizácia poistných udalostí
- Priama komunikácia s klientom
- Komplexné zabezpečovanie servisu a opráv flotily áut v správe požičovne
- Vedenie a reporty kľúčových ukazovateľov pre vedenie spoločnosti
- Zaraďovanie vozidiel do flotily
- Príprava a predaj vozidiel
- Príprava podkladov na fakturáciu
- Práca so softvérom Caris
- V prípade potreby výpomoc „Pick – up“ službe
- Pristavenie a odstavenie vozidiel klientom

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať iba vyhovujúcich uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.11.2018 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-Aktívny a iniciatívny prístup, schopnosť dotiahnuť zadané úloha do konca
-Samostatné myslenie, asertivita, zodpovednosť a precíznosť
-predchádzajúce pracovné skúsenosti v automotive podmienkou
- skúsenosti v autopožičovni veľkou výhodou

Autoservis s dlhoročnou tradíciou s predajom náhradných dielov na osobné a úžitkové vozidlá a ich servisom . Asistenčná služba, klampiarske a lakovnícke práce. Nonstop odťahovacia služba a auto-požičovňa.
www.bayerncenter.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Bajkalská 717/29
821 05 Bratislava
ID: 3361025   Dátum zverejnenia: 24.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1 060 brutto nástupný plat