Nákupca a predajca náhradných dielov pre osobné motorové vozidlá

BAYERN CENTER s.r.o.

Miesto práce
Bajkalská 29, Ružinov
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1350 nástupný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vyhľadávanie, objednávanie a špecifikácia náhradných dielov pre mechanické opravy a pneumatík, príjem a výdaj tovaru v sklade, skladové hospodárstvo v PC, odpadové hospodárstvo

Poprosíme, aby sa hlásili iba uchádzači, ktorí pracovali ako príjmací technik, referent skladového hospodárstva v autorizovanom servise, alebo ako predajca vo veľkoobchodoch a skladoch náhradných dielcov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.3.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

skladové hospodárstvo pre autoservis

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - pokročilý
Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5
5

veľmi dobré znalosti pri špecifikácii náhradných dielov, flexibilný, spoľahlivý a odolný voči stresu, znalosť programu Caris výhodou

Bosch Car servis : autoservis s dlhoročnou tradíciou pre osobne vozidla ,úžitkové vozidlá zaoberajuci sa servisom . Asistenčná služba, klampiarske a lakovnícke práce. Nonstop odťahovacia služba a auto-požičovňa.
www.bayerncenter.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Bajkalská 29
82105 Bratislava

Kontakt

ID: 1226967   Dátum zverejnenia: 15.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1350 nástupný plat