Autoklampiar, karosár

BAYERN CENTER HC, s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavova 25, 920 01 Hlohovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 3 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o vozidlá našich klientov. Autoklampiarske práce v autorizovanom servise ŠKODA
- opravy karosérie vozidiel AJ INÝCH ZNAČIEK
- zodpovednosť za údržbu, čistotu a dobrý technický stav zverených vozidiel, technických zariadení a náradia,
- dodržiavanie pracovných postupov a iné činnosti podľa pokynov nadriadeného

Možnosť ubytovania vo firemnom byte. Práca v certifikovanom servise pre klampiarské práce
Ak chcete pracovať v stabilnej spoločnosti, rozširovať svoje vedomosti a skúsenosti v značkovom autoservise, hľadáme práve Vás!
Odmenou za pracovitosť bude:
- práca v autorizovanom servise ŠKODA
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- zľavy na nákup vozidiel a príslušenstva značiek Škoda
- zľavy na servisné práce,
- stravné listky alebo príspevok na stravu
- možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu (systém produktových školení, tréningy servisných zručností)
Presný termín nástupu bude dohodnutý na pohovore tak, aby vyhovoval obom stranám. Pohovory robíme priebežne, počas celej platnosti ponuky práce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

autoklampiar

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

BAYERN CENTER HC s.r.o. autorizovaný predaj a servis vozidiel značky ŠKODA

Pôsobí na trhu ako autorizovaný predajca vozidiel značieky ŠKODA rovnako poskytuje servis pre jednotlivé značky.

Spoločnosť Bayern Center HC poskytuje klientom komplexný balík služieb „pod jednou strechou“ :

- predaj a servis vozidiel
- výkup a predaj jazdených vozidiel
- predaj a sprostredkovanie finančných produktov a poistenia
- kompletné riešenie poistných udalostí
- predaj autodoplnkov, príslušenstva a náhradných dielov
- kompletné klampiarske a lakovnícke práce

Kladieme dôraz na kvalitnú a profesionálnu starostlivosť o našich potenciálnych i stálych zákazníkov.
Pridajte sa k nášmu tímu, ktorého víziou je DYNAMIKA, POZITÍVNE MYSLENIE a EFEKTIVITA.
Snažíme sa byť vynikajúcim zamestnávateľom, poskytujúcim mimoriadne podmienky na prácu, poskytovať najlepšie služby pre zákazníkov a pracovať s najlepšou efektivitou.
www.bayerncenterhc.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3505058  Dátum zverejnenia: 6.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac