Informace o pracovním místě

Místo práce
Kamenec u Poličky, Svitavy
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Baxant spol. s r.o.

Společnost BAXANT byla založena v roce 2001 panem Janem Baxantem, v té době měla tři zaměstnance a zabývala se bourárenskou činností, v současné době společnost zaměstnává 120 zaměstnanců a v roce 2014 rozšířila svou činnost o první prodejnu maso - uzeniny v Benátkách nad Jizerou. V letošním roce společnost otevře novou prodejnu řeznictví v Mladé Boleslavi.

Řezník,řezník bourač, 30000-40000Kč

Požadujeme

  • Zdravotní průkaz.
  • Dobrá fyzická kondice.

Nabízíme

1. Plat 30 000 - 40 000 Kč
2. Možnost práce v zahraničí - po zapracování v ČR plat 60 000 -70 000 Kč.
3. Po návratu garance práce v ČR.
4. Doprava Brno - Polička - zdarma
5. Doprava Pardubice -Hradec Králové - Česká Skalice - zdarma
6. Ubytování zdarma
7. Řezníky po dlouhé přestávce mimo obor nebo po vyučení rádi zaučíme.

  • Pravidelné lékařské prohlídky hrazené zaměstnavatelem.
  • Roční odměny
  • Firemní akce
  • závodní stravování

Náplň práce

  • Bourání vepřových půlek a Hovězích čtvrtí
  • Od PO -PA

  • Úprava masa dle požadavků zákazníka

Adresa společnosti
Pickova 667
29471 Benátky nad Jizerou

ID: 3209056   Dátum zverejnenia: 8.10.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.