Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Upratovačka - dlhodobý zástup

BAVARIS FACILITY SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávať čistiace a upatovacie práce  v rámci Bratislavy ako zastupujúca upratovačka. To znamená, že v prípade ak na prevádzke vypadne upratovací personál, zastupujúca upratovačka túto prevádzku poupratuje.

Pri odpracovaní viac ako 100 h mesačne sa mzda môže vyšplhať cez odmeny až na sumu 1000 EUR netto

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 8 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

upratovačka

Ostatné znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

uprtovačka

dochvíľnosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, ochota pracovať

BAVARIS FACILITY SERVICES je spoľahlivým partnerom pre poskytovanie soft facility služieb s celoslovenskou pôsobnosťou. Ponúkame klientom komplexné upratovacie služby, údržbu, servis a revízie, bezpečnostné služby, údržbu zelene a ďalšie doplnkové služby.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4828778  Dátum zverejnenia: 13.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac