Obchodný zástupca / Sales representative

BAVARIS FACILITY SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Hviezdna, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
min.900 € + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ďalšieho člena nášho pomerne malého obchodného tímu, ktorý má záujem pracovať v dynamickom prostredí s vyváženou náplňou práce. Ak máš dravosť a je ti blízka akvizícia klientov, ale máš rád aj pohodlie kancelárie, kde využiješ svoju precíznosť pri administratívnych prácach a zároveň si vieš vybudovať vzťahy a je ti blízky "farming", tak máš predpoklady na to, aby si sa stal našim kolegom/kolegyňou.

služobný telefón, notebook aj na súkromné účely, Multisport karta, pravidelné teambuildingové a zážitkové akcie, fruit day a ďalšie

Svoje životopisy posielajte na emailovú adresu k.vlahac@bavaris.sk. Vzhľadom na veľký počet uchádzačov, budeme odpovedať len tým, ktorí budú spĺňať naše podmienky. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2018 (ostáva ešte 14 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

dobré organizačné schopnosti
time management
príjemné vystupovanie, dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
precíznosť, zodpovednosť
najazdených min.20 000km

Bavaris Facility Services je spoľahlivým partnerom pre poskytovanie služieb v oblasti komplexnej správy budov. S celoslovenskou pôsobnosťou ponúkame klientom upratovacie služby, technickú správu budov, personálny leasing a mnoho ďalších.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Hviezdna 2
821 06 Bratislava
www.bavaris.sk

Kontakt

ID: 3448744   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   min.900 € + bonusy