Objektový vedúci - Východné Slovensko

BAVARIS FACILITY SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac1800 SZČO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola kvality vykonaných upratovacích prác
- nábor a zaúčanie zamestnancov do upratovacích prác
- spracovanie miezd podriadených zamestnancov
- zabezpečenie dostatočnej zásoby čistiacich prostriedkov, hygienického materiálu a pracovných pomôcok na zverených objektoch
-komunikácia s klientom
- dodržiavanie platnej legislatívy a interných predpisov spoločnosti
- operatívne riešenie vzniknutých neštandardných situácií

Služobný telefón, auto, notebook aj na súkromné účely, flexibilný pracovný čas, náborový a akvizičný bonus

Prosíme uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky, aby poslali svoje CV v slovenskom jazyku. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Vzhľadom na veľký počet uchádzačov, budeme odpovedať len tým, čo budú spĺňať naše podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
CRm - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

objektový vedúci/predák/v oblasti Facility Services min.1rok

Počet rokov praxe

1

- dobré organizačné a komunikačné schopnosti,
- schopnosť viesť a usmerňovať podriadených
zamestnancov
- kultivovaný prejav
- časová flexibilita
- spoľahlivosť
- pedantnosť
- dobrý time manažment
- zodpovednosť

BAVARIS FACILITY SERVICES je spoľahlivým partnerom pre poskytovanie služieb v oblasti komplexnej správy budov. S celoslovenskou pôsobnosťou ponúkame klientom upratovacie služby, technickú správu budov a mnoho ďalších služieb.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 1240962  Dátum zverejnenia: 30.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac