Objektový vedúci

BAVARIS FACILITY SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komunikácia s klientom, manažovanie svojích podriadených, schopnosť viesť väčší počet zamestnancov, príjemné vystupovanie,kontrola upratovacích prác na jednotlivých prevádzkach, administratívne práce súvisiace s jednotlivými prevádzkami a v kancelárií podľa pokynov zamestnávateľov.
Riešenie havarijných stavov a krízových situácií.
Vykonávanie pravidelných obhliadok zvereného objektu.
Operatívne riešenie problémov.

Služobný telefón, auto, notebook aj na súkromné účely,

Svoje životopisy posielajte na emailovu adresu. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Vzhľadom na veľký počet uchádzačov, budeme odpovedať len tým čo budú spĺňať naše podmienky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.4.2018 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

objektový vedúci/predák/v oblasti Facility Services
1

- dobré organizačné a komunikačné schopnosti,
- schopnosť viesť a usmerňovať podriadených
zamestnancov
- príjemné vystupovanie
- časová flexibilita
- spoľahlivosť
- pedantnosť
- dobrý time manažment
- zodpovednosť
- najazdených min. 50 000 km

Bavaris Facility Services je spoľahlivým partnerom pre poskytovanie služieb v oblasti komplexnej správy budov. S celoslovenskou pôsobnosťou ponúkame klientom upratovacie služby, technickú správu budov, personálny leasing a mnoho ďalších.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Rampová 5
040 01 Košice
www.bavaris.sk

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martin Stanko
Tel.: 0914 330 835
E-mail: poslať životopis
ID: 1240962   Dátum zverejnenia: 13.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou