Upratovačka

BAVARIS FACILITY SERVICES s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
535€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za čistotu na zverenej prevádzke,
- Vysávanie nečistôt z kobercov, rohožiek a ostatných textílií,
- Čistenie, vysýpanie smetných košov, popolníkov,
- Zametanie podláh, dlažieb a exteriérových povrchov,
- Čistenie a dezinfikovanie sociálnych zariadení,
- Dopĺňanie hygienických potrieb,
- Leštenie a utieranie nábytku a vybavenia od prachu,
- Umývanie okien, sklených výplní dverí a ostatných sklených povrchov.

- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Flexibilná pracovná doba
- Možnosť pracovať aj popri zamestnaní

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

upratovačka
1

Zodpovednosť, dochvíľnosť, precíznosť.
Spoločnosť, ktorá sa zaoberá upratovacími službami administratívnych priestorov hľadá na dohodu šikovnú upratovačku so skúsenosťami na dlhodobé upratovanie. Doba výkonu práce je každý pracovný deň v čase od 10:00-18:30hod

Bavaris Facility Services je spoľahlivým partnerom pre poskytovanie služieb v oblasti komplexnej správy budov. S celoslovenskou pôsobnosťou ponúkame klientom upratovacie služby, technickú správu budov, personálny leasing a mnoho ďalších.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Rampová 5
040 01 Košice
www.bavaris.sk

Kontakt

ID: 1089777   Dátum zverejnenia: 6.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   535€ brutto