Manažér ekonomického úseku/ účtovník

Bavaria TT s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500 + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Kompletná zodpovednosť za bezproblémový chod ekonomického/účtovného úseku spoločnosti
• Komplexné vedenie účtovníctva
 Zabezpečenie súladu účtovníctva s platnou legislatívou
 Majetok, finančné účty, pokladňa, interné doklady
 Spracovávať daňové priznania a pripravovať k nim podklady
 Mesačné uzávierky, ročná účtovná závierka, dokladová a fyzická inventúra
 Mzdy, zúčtovanie služobných ciest, cestovných náhrad
 Prehľad o manažérskom účtovníctve, schopnosť reportovať

• Riadenie a kontrolovanie cash flow spoločnosti
• Komunikovanie s komerčnými finančnými inštitúciami, auditormi, daňovým úradom a pod.
• Vedenie, koordinovanie, motivovanie a hodnotenie podriadených zamestnancov
• V prípade potreby zlepšovanie procesov a inovácie
• Vypracovávanie reportov a ich prezentovanie vlastníkom spoločnosti
• Odovzdávanie práce a výkazov načas a bez chyby
• Plní všetky ďalšie nariadenia a úlohy podľa pokynov nadriadeného pracovníka

- program školení na úrovni importéra vozidiel/ produktové školenia,
- osobný rozvojový program,
- možnosť jazykového vzdelávania,
- benefity pri nákupe vozidla a servisných prácach

Všetky ostatné informácie sa uchádzač dozvie na osobnom pohovore

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 20 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Podvojné účtovníctvo - pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť,
- príjemné vystupovanie,
- flexibilita,
- spoľahlivosť,
- maximálna zodpovednosť,

Novo vznikajúca spoločnosť pôsobiaca na automobilovom trhu s výhradným zastúpením pre značku BMW pre oblasť Trnava. Autorizovaný dealer pre predaj a servis vozidiel značky BMW.

Panónska cesta 30
851 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Emília Lapšanská
E-mail: poslať životopis
ID: 3435623   Dátum zverejnenia: 6.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500 + odmeny