Stavbyvedúci

BauTop, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.07.2022
1 100 EUR/mesiacvýkonnostné odmeny do výšky 700 ,-€ koncoročné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koordinovanie, organizácia a plánovanie činnosti stavebných prác podľa technickej dokumentácie
Dodržiavanie požiadaviek kvality podľa zmluvy s objednávateľom v zmysle platných technických noriem
Kontrola dodržiavania predpísanej kvality prác a taktiež pracovné a technologické postupy, predpisy BOZP
Vedenie administratívnych prác stavby (denné záznamy stavby a iné)
Zodpovednosť za dodržanie stanovených termínov

služobné motorové vozidlo
služobný mobil, notebook
cestovné náhrady - diéty
možnosť odborného rastu

V prípade Vášho záujmu nám zašlite Váš životopis na dole uvedenú emailovú adresu so súhlasom na spracovanie osobných údajov. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor s konateľom.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

skúsenosti s realizáciou pozemných stavieb
- schopnosť čítať technickú dokumentáciu a sledovať jej dodržiavanie
- skúsenosť s prípravou a vyhodnocovaním harmonogramov
- technické myslenie, organizačné a hodnotiace schopnosti
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, zmysel pre detail

Stavebno - realizačná spoločnosť je na trhu od r. 2008 zaoberajúca sa komplexnou obnovou bytových domov, prenájmom stavebného vybavenia s centrálami v Arnutovciach a Bratislave. Disponujeme vlastnými ľudskými zdrojmi a stavebným vybavením, čo spoločnosť predurčuje poskytnúť zákazníkovi tej najpriaznivejší pomer realizačnej ceny a kvality. Pri obnove bytových domov poskytujeme inžinierske a realizačné činnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4333423  Dátum zverejnenia: 19.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac