Reagujte bez životopisu

Vodár/kúrenár

BAUSKA, s. r. o.

Slovensko, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, resp. dohodou
6 - 9 EUR/hod.výška sadzby podľa druhu pracovného pomeru, podľa praxe a skúseností, ďalšie odmeny a príplatky podľa výkonu a podľa hospodárskeho výsledku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž zdravotechniky, zariaďovacích predmetov
- montáž zdravotechnických rozvodov, rozvodov kúrenia
- pokládka kanalizácie, vodovodu
- úkony podľa pokynov nadriadeného

- práca v stabilnej stavebnej spoločnosti
- možnosť osobného a profesionálneho rastu
- možnosť finančného rastu
- práca v dynamickom kolektíve
- OOPP a náradie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

vodár, kúrenár, inštalatér

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- manuálna zručnosť, technická gramotnosť
- zmysel pre detail a analytické myslenie
- zodpovedný prístup k práci a spoľahlivosť
- dochvíľnosť a časová flexibilita
- samostatnosť, ale aj schopnosť byť tímový hráč
- lojálnosť
- odolnosť voči stresu

Stavebná spoločnosť zameraná na komplexnú realizáciu pozemných stavieb. Základom je pre nás kvalita organizačných procesov, stavebných prác, angažovanosť a zodpovednosť ku klientovi ako i k stavbe samotnej. Kladieme dôraz na profesionalitu a spoľahlivosť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3965117  Dátum zverejnenia: 21.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.