Medicínsky reprezentant OTC (BA a okolie)

Bausch Health Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiacMesačná mzda závisí od skúseností kandidáta + bonusy a mimoriadne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pravidelné návštevy a implementácia marketingových kampaní u lekárov špecialistov (oftalmológov) a lekární za účelom propagácie originálnych a generických OTC produktov spoločnosti.
- vysoká miera proaktivity v teréne, budovanie vzťahov s klientmi
- vyhľadávanie nových a starostlivosť o existujúcich klientov
- organizácia seminárov a účasť na kongresoch
- analýza trhu a hľadanie možností
- pravidelné analýzy a reporting

Flexibilný pracovný čas, služobný automobil aj na súkromné účely, služobný mobilný telefón, služobný notebook, flexi poukážky Edenred, bonus za odporučenie kandidátov prijatých na voľné pracovné pozície.

Životopis v slovenskom jazyku zašlite e-mailom na: [email protected].
Vzhľadom na veľký počet prijatých životopisov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Hľadáme ambiciózneho, cieľavedomého reprezentanta/tku so skúsenosťami a predpokladom úspešného zvládnutia kladených nárokov.
Samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, výborné komunikačné predpoklady, organizačná zdatnosť, záujem vzdelávať sa a rozvíjať profesionálne zručnosti, výborné predpoklady na rozvoj interpersonálnych vzťahov.
Preferované miesto bydliska je vzhľadom na zverený región v Bratislave.

V našej spoločnosti sa zameriavame na zlepšenie života ľudí, čím budujeme inovatívnu spoločnosť zameranú na rozvoj globálneho zdravia.

Vyrábame a uvádzame na trh široký sortiment originálnych a generických farmaceutických výrobkov, výživových doplnkov a zdravotníckych pomôcok vo viac ako 90 krajinách a regiónoch, vrátane Spojených štátov, Kanady, Európy, Blízkeho východu, Afriky, Ázie a Tichomoria a Latinskej Ameriky. Každý deň používa naše výrobky až 150 miliónov ľudí na celom svete.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4009221  Dátum zverejnenia: 26.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac