Logo Baumit, spol. s r.o.

Zmenový manažér vo výrobnom závode

Baumit, spol. s r.o.

Miesto práce
Rohožník
Termín nástupu
dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacfinálna ponuka sa odvíja od skúsenosti a kvalifikácie kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • riadenie a vedenie pracovníkov výroby, koordinácia jednotlivých pracovných smien, komunikácia a odovzdávanie informácií medzi jednotlivými stupňami pracovníkov výroby,
  • riadenie, vedenie, efektívne plánovanie výroby produktov podľa požiadaviek obchodného oddelenia,
  • zabezpečenie trvalej  vysokej kvality produktov, riešenie reklamácií v spolupráci s „Manažérom kvality“,
  • zodpovednosť za dodržiavanie technologických postupov,
  • komunikácia s dodávateľmi surovín pre výrobu,
  • aplikovanie a zabezpečenie dodržiavania medzinárodného bezpečnostného systému,
  • spolupráca pri príprave investičných projektov, navrhovanie zlepšení a účasť na projektoch týkajúcich sa výroby,
  • komunikácia s centrálou v Rakúsku,
  • v prípade neprítomnosti technika závodu - riadenie, vedenie, plánovanie a koordinácia údržby a opráv technologických zariadení a koordinácia práce údržbárov.

Miesto výkonu práce je náš výrobný závod nachádzajúci sa v Rohožníku na Záhorí.

Ponúkame:
+ stabilnú prácu v úspešnej medzinárodnej spoločnosti,
+ letný a vianočný bonus,
+ príspevok pri narodení dieťaťa,
+ vianočný príspevok,
+ príspevok pri pracovnom a životnom jubileu,
+ príspevok na stravné,
+ zamestnaneckú zľavu na produkty,
+ príspevok na multisport kartu.

Firemná kultúra, starostlivosť o zamestnancov a stabilita sú dôvody, prečo spoločnosť Baumit patrí k atraktívnym zamestnávateľom vo výrobe stavebných materiálov na Slovensku. Naši zamestnanci sú pre nás partneri, preto sa môžeme pochváliť nízkou fluktuáciou zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stredoškolské/vysokoškolské vzdelanie elektrotechnického/strojárskeho študijného odboru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

✔️ SŠ/VŠ vzdelanie elektrotechnického alebo strojárskeho zamerania,
✔️ komunikatívna znalosť anglického jazyka, nemecký jazyk výhodou,
✔️ prax vo výrobe (riadenie, údržba),
✔️ tímovosť,
✔️ flexibilita,
✔️ schopnosť prijímať výzvy a zavádzať nové trendy,
✔️ schopnosť viesť ľudí,
✔️ rozhodnosť, ochota brať na seba zodpovednosť,
✔️ manuálna a technická zručnosť,
✔️ poriadkumilovnosť,
✔️ praktické a pozitívne myslenie.

Spoločnosť Baumit, spol. s r. o. je lídrom vo výrobe a predaji suchých omietkových zmesí, poterov a komplexných zatepľovacích systémov nielen na Slovensku, ale aj v Európe. Na Slovensku má dva výrobné závody v Rohožníku a Lietavskej Lúčke. Spoločnosť je známa kvalitou výrobkov, vynikajúcimi službami a trvalou stabilitou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michala Reicherová
E-mail: poslať životopis
ID: 4831838  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac