Logo Baumit, spol. s r.o.

Poradca pre fasádne štúdio

Baumit, spol. s r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak chceš pomáhať ľuďom budovať sen o zdravom a krásnom bývaní, poď k nám poskytovať technické poradenstvo, pripravovať vizuálne návrhy a technické riešenia fasád.
Pre naše Fasádne štúdio situované vo výrobnom závode v Lietavskej Lúčke hľadáme osobnosť s prozákazníckym cítením a nadšením pre komunikáciu so zákazníkom.

Hlavné činnosti na pozícii sú nasledovné:

✔️ poradenstvo pri výbere fasádnej omietky a farby pre rodinné a bytové domy,
✔️ spracovanie farebného riešenia fasád,
✔️ poskytovanie poradenstva a servisu zákazníkom pri riešení technických problémov (osobne, telefonicky, online),
✔️ navrhovanie a optimalizácia zatepľovacích systémov (práca v špecializovanom software).

Ponúkame:
+ letný a vianočný bonus,
+ príspevok pri narodení dieťaťa,
+ vianočný príspevok,
+ príspevok pri pracovnom a životnom jubileu,
+ príspevok na stravné,
+ zamestnanecká zľava na produkty,
+ príspevok na multisport kartu.

Pracovná pozícia je obsadzovaná na dobu určitú, ako zástup počas materskej/rodičovskej dovolenky (predpoklad 3 roky).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Požadujeme:
✔️ VŠ vzdelanie - stavebný smer, alebo SŠ vzdelanie s viacročnou praxou,
✔️ poznatky z oblasti stavebníctva, znalosť stavebnej fyziky a orientáciu v problematike zatepľovania budov,
✔️ estetické cítenie,
✔️ kultivovaný ústny aj písomný prejav,
✔️ schopnosť a ochotu prezentovať svoje myšlienky i pred širším fórom poslucháčov,
✔️ flexibilitu a ochotu učiť sa.

Kolegovia pracujú s Photoshopom a navrhujú tepelnoizolačné systémy pomocou špecializovaného software. V prípade, že nemáte skúsenosť s týmto druhom programov, vieme poskytnúť zaškolenie.

Spoločnosť Baumit, spol. s r. o. je lídrom vo výrobe a predaji suchých omietkových zmesí, poterov a komplexných zatepľovacích systémov nielen na Slovensku, ale aj v Európe. Na Slovensku má dva výrobné závody v Rohožníku a Lietavskej Lúčke. Spoločnosť je známa kvalitou výrobkov, vynikajúcimi službami a trvalou stabilitou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michala Reicherová
E-mail: poslať životopis
ID: 4793821  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac