Business analytik/projektový manažér junior (oblasť predaja)

Baumit, spol. s r.o.

Žižkova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak chceš byť súčasťou tímu, ktorý pracuje a je zodpovedný za definovanie a realizáciu rozvojových projektov našej spoločnosti, poď pracovať k nám! Sme úspešná firma s tridsaťročnou históriou a tradíciou na slovenskom trhu. Máme popredné postavenie na trhu stavebných materiálov.
Tvojou hlavnou úlohou bude v Baumite analyzovať a identifikovať potreby v oblasti predaja a navrhovať efektívne riešenia, ktoré budú nielen zlepšovať naše procesy, ale aj poskytovať našim zákazníkom lepšie služby.

Hlavné pracovné aktivity:

  • analyzovať biznisprocesy s dôrazom na oblasti podpory predaja,
  • identifikovať potenciálne oblasti na zlepšenie a navrhovať príslušné softvérové riešenia (v spolupráci s dodávateľskou firmou),
  • spolupracovať s tímami na príprave a realizácii projektov,
  • participovať na definovaní globálnych štandardov a ich adaptácii na miestne potreby,
  • zabezpečiť, aby projekty boli v súlade s našimi stratégiami a cieľmi.

Ponúkame:
+ letný a vianočný bonus,
+ príspevok pri narodení dieťaťa,
+ vianočný príspevok,
+ príspevok pri pracovnom a životnom jubileu,
+ príspevok na stravné,
+ zamestnanecká zľava na produkty,
+ príspevok na multisport kartu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

MS Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

3

Uvítali by sme, ak by si mal:

  • business analytické myslenie (skúsenosti s biznis analýzou), schopnosť prepojiť a vidieť súvislosti v rámci interného a externého prostredia,
  • procesnú orientáciu,
  • prozákaznícku orientáciu, obchodnícke myslenie, znalosť zásad projektového riadenia – (výhodou ak si sa stretol so zásadami a metodikou projektového riadenia),
  • skúsenosti s používaním kolaboračných a vizuálnych nástrojov (napr. Miro platforma, MindOnMap a pod.),
  • skúsenosti s realizáciou a implementáciou projektov pre podporu predaja – CRM, B2B a pod. – výhoda,
  • schopnosť efektívne komunikovať a spolupracovať v tíme,
  • schopnosť pracovať na lokálnych aj globálnych projektoch.

Spoločnosť Baumit, spol. s r. o. je lídrom vo výrobe a predaji suchých omietkových zmesí, poterov a komplexných zatepľovacích systémov nielen na Slovensku, ale aj v Európe. Na Slovensku má dva výrobné závody v Rohožníku a Lietavskej Lúčke. Spoločnosť je známa kvalitou výrobkov, vynikajúcimi službami a trvalou stabilitou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4787760  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac