Aplikačný technik (Trnavský/Trenčiansky kraj)

Baumit, spol. s r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 550 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k nám, do tímu Baumit, na pozíciu "Aplikačný technik".
Po dôkladnom zaškolení bude Tvojimi hlavnými úlohami:

✔️poskytovať technickú podporu zákazníkom na stavbách (riešiť ich technické problémy), zabezpečovať nutné servisné činnosti na stavbách,
✔️ predvádzať produkty a technológie na stavbách za účelom získania nových zákazníkov (praktické ukážky),
✔️ podporovať obchodné oddelenie pri príprave ponúk a riešení reklamácií (aktívne sa zúčastňovať pri návrhoch opatrení),
✔️ školiť pracovníkov realizačných firiem spracovávať naše produkty (praktické školenia našich materiálov - ukážky spracovania, práce s materiálmi - omietky, lepidlá, stierky...),
✔️ odovzdávať informácie o potrebách zákazníka príslušnému obchodnému zástupcovi.

Ponúkame:
+ letný a vianočný bonus,
+ príspevok pri narodení dieťaťa,
+ vianočný príspevok,
+ príspevok pri pracovnom a životnom jubileu,
+ príspevok na stravné,
+ zamestnanecká zľava na produkty,
+ príspevok na multisport kartu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

MS Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Hľadáme kolegu, ktorý chce pracovať aj manuálne, nemá problém s tým, že sa zašpiní a bude nosiť aj montérky.

Ak máš:

  • skúsenosti v oblasti stavebníctva,
  • technické zručnosti a schopnosť odovzdávať ich druhým,
  • užívateľskú úroveň práce s počítačom - outlook, word, excel,
  • chuť pracovať v tíme,
  • schopnosť organizovať a prioritizovať si svoju prácu,
  • vieš konať precízne a zodpovedne, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis.

Výhodou je komunikatívna úroveň nemeckého resp. anglického jazyka a bydlisko v oblasti Trnava, Piešťany a okolie.

Spoločnosť Baumit, spol. s r. o. je lídrom vo výrobe a predaji suchých omietkových zmesí, poterov a komplexných zatepľovacích systémov nielen na Slovensku, ale aj v Európe. Na Slovensku má dva výrobné závody v Rohožníku a Lietavskej Lúčke. Spoločnosť je známa kvalitou výrobkov, vynikajúcimi službami a trvalou stabilitou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4781805  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac