Vodič VZV

Baumit, spol. s r.o.

Miesto práce
Rohožník
Termín nástupu
dohodou
880 € je minimum, skutočnú výšku platu dohodneme podľa vašich schopností a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude manipulácia s vrecovaným tovarom na paletách pomocou VZV pri výrobe suchých omietkových zmesí.

Ponúkame:
- stabilnú prácu v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- letný a vianočný plat
- príplatky za nočné aj popoludňajšie zmeny a sviatky nad rámec zák. práce
- finančný príspevok na vianoce, pri narodení dieťaťa, pri jubileách
- nápoje na pracovisku, dni ovocia
- firemné akcie
- možnosť nákupu našich produktov za zamestnanecké ceny
- príjemný pracovný kolektív a pracovné prostredie
Vysoká firemná kultúra, starostlivosť o zamestnancov a stabilita sú dôvody, prečo spoločnosť Baumit patrí k najatraktívnejším zamestnávateľom vo výrobe stavebných materiálov na Slovensku. Naši zamestnanci sú pre nás partneri, preto sa môžeme pochváliť takmer nulovou fluktuáciou zamestnancov. Staňte sa aj vy členom nášho tímu!

Vašu žiadosť s pracovným životopisom zasielajte prosím e-mailom na : [email protected], poštou na adresu Baumit, spol. s r.o., Peter Tomasch, Žižkova 9, 811 02 Bratislava, alebo sa prípadne informujte na tel. č.: 02 593 03 310

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

3

vyučený, prípadne základné vzdelanie
zodpovedný prístup a ochota pracovať
oprávnenie na vedenie VZV

Spoločnosť Baumit, spol. s r. o. je lídrom vo výrobe a predaji suchých omietkových zmesí, poterov a komplexných zatepľovacích systémov nielen na Slovensku, ale aj v Európe. Na Slovensku má dva výrobné závody v Rohožníku a Lietavskej Lúčke. Spoločnosť je známa kvalitou výrobkov, vynikajúcimi službami a trvalou stabilitou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3393501  Dátum zverejnenia: 4.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 880 € je minimum, skutočnú výšku platu dohodneme podľa vašich schopností a skúseností