Obsluha výrobného zariadenia - balič

BAUMIT, spol. s r.o.

Miesto práce
Lietavská Lúčka, Žilina
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude obsluha výrobného zariadenia – baličky vrecovaných výrobkov

Pnúkame:
- perspektívnu a stabilnú prácu v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavé platové podmienky
- príjemný pracovný kolektív a pracovné prostredie

Vašu žiadosť s pracovným životopisom zasielajte prosím na adresu Baumit, spol. s r.o., Peter Tomasch, Žižkova 9, 811 02 Bratislava alebo
e-mailom na : tomasch@baumit.sk, prípadne sa informujte na tel. č.: 02 593 03 310

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2018 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Počet rokov praxe

3

- vyučený
- schopnosť naučiť sa obsluhovať zariadenie ovládané riadiacim panelom

Spoločnosť Baumit, spol. s r.o. je lídrom vo výrobe a predaji suchých omietkových zmesí, poterov a komplexných zatepľovacích systémov nielen na Slovensku, ale aj v Európe. Na Slovensku má dva výrobné závody v Rohožníku a Lietavskej Lúčke. Spoločnosť je známa kvalitou výrobkov, vynikajúcimi službami a trvalou stabilitou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Zrinskeho 13
811 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dr. Peter Tomasch
Tel.: +421259303310
E-mail: poslať životopis
ID: 3309079   Dátum zverejnenia: 13.2.2018