Údržbár

Baumit, spol s r.o.

Miesto práce
Rohožník
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

✔️ údržba, servis, preventívne zásahy a opravy automatických výrobných strojov a všetkých mechanických a elektrických súčastí výroby.

Ponúkame:
+ stabilnú prácu v úspešnej medzinárodnej spoločnosti,
+ letný a vianočný bonus,
+ príspevok pri narodení dieťaťa,
+ vianočný príspevok,
+ príspevok pri pracovnom a životnom jubileu,
+ príspevok na stravné,
+ zamestnanecká zľava na produkty,
+ príspevok na multisport kartu.

Firemná kultúra, starostlivosť o zamestnancov a stabilita sú dôvody, prečo spoločnosť Baumit patrí k atraktívnym zamestnávateľom vo výrobe stavebných materiálov na Slovensku. Naši zamestnanci sú pre nás partneri, preto sa môžeme pochváliť nízkou fluktuáciou zamestnancov. Staňte sa aj vy členom nášho obchodného tímu!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, elektrotechnické

Prax na pozícii/v oblasti

výroba

Počet rokov praxe

1

✔️ zodpovedný prístup
✔️ ochota pracovať
✔️ § 22 elektrotechnickej spôsobilosti - samostatný elektrotechnik - podmienka

Spoločnosť Baumit, spol. s r. o. je lídrom vo výrobe a predaji suchých omietkových zmesí, poterov a komplexných zatepľovacích systémov nielen na Slovensku, ale aj v Európe. Na Slovensku má dva výrobné závody v Rohožníku a Lietavskej Lúčke. Spoločnosť je známa kvalitou výrobkov, vynikajúcimi službami a trvalou stabilitou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4367354  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac