Objektový manažér/poradca architektov

Baumit, spol. s r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacfinálna ponuka sa odvíja od skúsenosti a kvalifikácie kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

✔️ riadenie projektov súvisiacich s povrchovými úpravami pri stavbách a ich komunikácia so zákazníkmi,
✔️ spolupráca s architektonickými kanceláriami,
✔️ príprava a zabezpečenie realizácie vzoriek kreatívnych povrchov,
✔️ implementácia kreatívnych povrchov do projektov a dozor nad ich správnou realizáciou,
✔️ príprava školení a samostatné školenia,
✔️ spolupráca pri projektoch a návrhu materiálových riešení na medzinárodnej úrovni.

Hľadáme šikovného, aktívneho a komunikatívneho architekta/tku, ktorý dostane možnosť stretávať sa s poprednými architektmi a projektantmi. Bude im poskytovať transfer nášho firemného know-how, informovať o novinkách a poskytovať technickú podporu. Čaká ho živá, veľmi pestrá práca so zaujímavými ľuďmi.

Ponúkame:
+ stabilnú prácu v úspešnej medzinárodnej spoločnosti,
+ letný a vianočný bonus,
+ príspevok pri narodení dieťaťa,
+ vianočný príspevok,
+ príspevok pri pracovnom a životnom jubileu,
+ príspevok na stravné,
+ zamestnanecká zľava na produkty,
+ príspevok na multisport kartu,
+ príjemné pracovné prostredie a kolektív.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

✔️ schopnosť budovať a udržiavať dlhodobé vzťahy,
✔️ schopnosť vyhľadávať nové príležitosti,
✔️ prezentačné zručnosti
✔️ znalosť trhu, konkurencie je výhodou,
✔️ podmienka aktívny vodič.

Spoločnosť Baumit, spol. s r. o. je lídrom vo výrobe a predaji suchých omietkových zmesí, poterov a komplexných zatepľovacích systémov nielen na Slovensku, ale aj v Európe. Na Slovensku má dva výrobné závody v Rohožníku a Lietavskej Lúčke. Spoločnosť je známa kvalitou výrobkov, vynikajúcimi službami a trvalou stabilitou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 4327718  Dátum zverejnenia: 12.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac