Vedúci údržby

Baumit, spol. s r.o.

Miesto práce
Rožňava
Termín nástupu
dohodou
1600 € je minimum, skutočnú výšku platu dohodneme podľa vašich schopností, vzdelania a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou hlavnou úlohou bude plánovanie, organizácia, riadenie a zaisťovanie kvality výkonu servisných prác, vedenie pracovníkov údržby. Budete rokovať s dodávateľmi náhradných dielov a servisných prác a budete ich plánovať a koordinovať. Medzi dôležité úlohy bude patriť analýza porúch a škodových udalostí na strojných zariadeniach, navrhovanie preventívnych opatrení, rovnako ako príprava investičných plánov, odhadov nákladov a rozpočtových plánov v spolupráci s vedúcimi pracovníkmi úsekov. Budete spolupracovať na spracovaní prevádzkovej dokumentácie, rozpočtov, vyhodnocovaní nákladov.

Vybranému kandidátovi/tke poskytneme zázemie zahraničného koncernu, ktorý už prostredníctvom viacerých firiem úspešne podniká na Slovensku. Firma má veľkú perspektívu rozvoja na Slovensku, nakoľko jej produkcia je celosvetovo žiadanou surovinou. Veľmi perspektívna pozícia.

Ak vás naša ponuka oslovila, pošlite nám pracovný životopis spolu s motivačným listom, prípadne nám zavolajte a informujte sa o detailoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

podmienkou je prax ako mechanik pri banskej činnosti

 stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
 min. 2 roky ako mechanik pri banskej činnosti alebo činnosti vykonávanej banským spôsobom (alebo obdobnej činnosti)
 ovládanie práce s PC na úrovni pokročilého užívateľa – MS WINDOWS, MS OFFICE (Word, Excel, Outlook), internet
 komunikatívnosť, ústretový prístup
 schopnosť viesť a motivovať podriadených
 veľkou výhodou je aktívne ovládanie nemeckého alebo anglického jazyka

Spoločnosť Baumit, spol. s r. o. je lídrom vo výrobe a predaji suchých omietkových zmesí, poterov a komplexných zatepľovacích systémov nielen na Slovensku, ale aj v Európe. Na Slovensku má dva výrobné závody v Rohožníku a Lietavskej Lúčke. Spoločnosť je známa kvalitou výrobkov, vynikajúcimi službami a trvalou stabilitou.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3799709  Dátum zverejnenia: 31.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1600 € je minimum, skutočnú výšku platu dohodneme podľa vašich schopností, vzdelania a skúseností