Asistentka - pracovníčka recepcie

Baumit, spol s r.o.

Miesto práce
Bratislava, Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou, čo najskôr

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za plynulý chod recepcie
- spracovanie pošty a prepájanie telefonátov (komunikácia aj v AJ, prípadne NJ)
- prijímanie a uvádzanie návštev, starostlivosť o návštevy
- management obsadenosti zasadačiek a firemného parkovania
- sledovanie stavu a objednávanie kancelárskych potrieb
- podpora vedenia spoločnosti
- administratívne práce

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

950 € je minimum, skutočnú výšku platu dohodneme podľa vašich schopností a skúseností

Vysoká firemná kultúra, atraktívne moderné priestory, starostlivosť o zamestnancov a stabilita sú dôvody, prečo spoločnosť Baumit patrí k najatraktívnejším zamestnávateľom v stavebníctve na Slovensku. Naši zamestnanci sú pre nás partneri, preto sa môžme pochváliť takmer nulovou fluktuáciou zamestnancov. Staňte sa aj vy členom nášho tímu!

Ak vás naša ponuka oslovila, pošlite nám pracovný životopis spolu s motivačným listom a fotografiou, prípadne nám zavolajte a informujte sa o detailoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

, ekonomické, humanitné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

administratíva

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame zrelé osobnosti so zodpovedným a aktívnym prístupom k práci. Požadujeme ukončené minimálne úplné stredoškolské vzdelanie, prípadne vyššie. Anglický jazyk na úrovni schopnosti vybavovať korešpondenciu a viesť komunikáciu. Ovládanie aj nemeckého jazyka je výhodou, nie podmienkou. Veľmi dôležitá je práca s počítačom na úrovni pokročilého užívateľa MS Windows, Word, Outlook, internet. Z osobnostných predpokladov najviac oceníme komunikačné a organizačné schopnosti, schopnosť pracovať v tíme a pozitívne myslenie.

Spoločnosť Baumit, spol. s r.o. je lídrom vo výrobe a predaji suchých omietkových zmesí, poterov a komplexných zatepľovacích systémov nielen na Slovensku, ale aj v Európe. Na Slovensku má dva výrobné závody v Rohožníku a Lietavskej Lúčke. Spoločnosť je známa kvalitou výrobkov, vynikajúcimi službami a trvalou stabilitou.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Žižkova 9
811 02 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Dr. Peter Tomasch
Tel.: +421259303310
E-mail: poslať životopis
ID: 3720487   Dátum zverejnenia: 23.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   950 € je minimum, skutočnú výšku platu dohodneme podľa vašich schopností a skúseností