Logo BAULI SLOVAKIA & CZECH REPUBLIC s.r.o.

Obchodný zástupca pre e-shop s FMCG v oblasti telefónnej komunikácie

BAULI SLOVAKIA & CZECH REPUBLIC s.r.o.

Miesto práce
Mlynské Luhy 76A, Mlynské luhy, Ružinov
Termín nástupu
ASAP
1 200 - 1 500 EUR/mesiacmzda je zložená z fixnej a variabilnej čiastky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Obchodný zástupca pre e-shop s FMCG v oblasti telefónnej komunikácie zahŕňa:

  • Komunikáciu s B2B zákazníkmi a predaj tovaru po telefóne
  • Osobné návštevy zákazníkov, ak je to potrebné
  • Predstavovanie spoločnosti a benefitov jej produktov
  • Prezentovanie e-shopu zákazníkom a získavanie nových registrovaných zákazníkov
  • Prípravu a komunikáciu špeciálnych akciových ponúk
  • Vyhľadávanie a získavanie nových obchodných príležitostí a prípravu databáz
  • Administratívnu činnosť spojenú s predajom a požiadavkami klientov, vrátane vybavovania reklamácií
  • Starostlivosť o existujúcich klientov, poradenstvo a udržiavanie už existujúcich obchodných vzťahov
  • Zabezpečovanie aktuálnych informácií a marketingových materiálov pre partnerov v spolupráci s marketingovým oddelením
  • Dohľad nad plynulým priebehom vybavovania zákazníckych objednávok v spolupráci s internými oddeleniami (najmä logistika, financie, marketing)
  • Mesačné správy o predaji a prognózy

Náplň práce na tejto pozícii:

  • Komunikácia s B2B zákazníkmi
  • Práca s marketingovými materiálmi a príprava špeciálnych ponúk pre zákazníkov

Typický pracovný deň na tejto pozícii zahŕňa:

  • Komunikáciu s B2B zákazníkmi cez telefón a e-mail
  • Prípravu špeciálnych akciových ponúk pre zákazníkov

  • Máte k dispozícii služobný notebook a telefón, ktoré môžete používať aj na súkromné účely.
  • Môžete sa stať súčasťou talianskej skupiny a získať podporu na vašom sebarozvoji.
  • Máte možnosť pracovať z pohodlia vášho domova v rámci home office.
  • Získate finančný príspevok na odborné vzdelávanie a prístup na LinkedInlearning.
  • Môžete využívať multisport kartu a zúčastňovať sa wellness aktivít.
  • Získate výhodné zamestnanecké ceny na naše firemné produkty.
  • Budete mať pravidelné teambuildingové aktivity na zlepšenie tímovej spolupráce.
  • Získate extra voľný deň na narodeniny, aby ste si mohli užiť tento špeciálny deň.
  • Budete mať flexibilný pracovný čas, ktorý vám umožní lepšiu rovnováhu medzi prácou a súkromím.
  • Môžete získať bonusy za tvorbu nových obchodných príležitostí, čím zvýšite svoje finančné ohodnotenie.
  • Získate ďalšie benefity, ktoré vám umožnia cítiť sa komfortne a motivovaný v práci.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.6.2024 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

predaja, obchodnej komunikácie, zákazníckeho servisu alebo podpory predaja

Počet rokov praxe

1

  • Silné predajné zručnosti s orientáciou na zákazníka, produktivitu a výsledky
  • Výborné komunikačné schopnosti s dôrazom na telefonický prejav
  • Profesionálne a príjemné vystupovanie
  • Samostatne pracujúca osobnosť a zároveň tímový hráč
  • Záujem o internetový predaj
  • Skúsenosť z call centra alebo telesales sú vítané
  • Flexibilita a excelentný time manažment
  • Výborná počítačová gramotnosť
  • Schopnosť pozitívne reagovať na zmeny a prinášať nové nápady
  • Komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti
  • Proklientská orientácia
  • Spoľahlivosť, zodpovednosť, organizačné schopnosti
  • Hard skills: skúsenosti v predaji, internetovom predaji, call centre alebo telesales
  • Soft skills: vynikajúce komunikačné schopnosti, tímová spolupráca, flexibilita, pozitívny prístup

BAULI SLOVAKIA & CZECH REPUBLIC s.r.o. je hrdým členom skupiny Bauli, Taliansko. Spoločnosť zastupuje aj produkty MAXSPORT, ako napríklad veľmi populárne PROTEIN tyčinky, ktoré sú známe nielen na Slovensku a v Čechách, ale aj vo viac ako 40-tich krajinách celého sveta. Splnili sme kritériá na získanie certifikátu Great Place To Work.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Marta Čajkovská
E-mail: poslať životopis
ID: 4831069  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac