Obchodný zástupca

BAULI SLOVAKIA & CZECH REPUBLIC s.r.o.

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 100 - 1 800 EUR/mesiacZákladná mzda môže byť zvýšená o bonus, ktorý je mesačne dohodnutý a vyplatený na základe splnenia vybraných ukazovateľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu/ kolegyňu do obchodného tímu v našej spoločnosti.
Tvojou náplňou práce bude:
• plnenie predajných cieľov vo zverenom regióne (BB, NR, NZ, LV, LC, PD, MT, ZA)
• pravidelné návštevy MO a VO – objednávky, merchandising, druhotné vystavenia, akcie, novinky, komunikácia s obchodnými partnermi
• aktívna komunikácia s KAM manažérmi, logistikou, admin
• riadene timu merchandiserov
• zodpovednosť za plnenie cieľov, reportovanie priamemu nadriadenému
• zabezpečenie vystavenia výrobkov v súlade s trhovou pozíciou značiek a výrobkov Maxsport a Bauli

• automobil aj na súkromné použitie
• tablet a telefón aj na súkromné účely
• príležitosť na sebarozvoj a profesný rast v podporujúcom prostredí silnej zahranicnej talianskej skupiny
• možnosť čiastočnej práce z domu (home-office)
• prístup na platformu Linkedin learning, ktorá ponúka rôzne kurzy odborného vzdelávania sa
• Multisport karta
• nákup firemných produktov za veľmi výhodné zamestnanecké ceny
• teambuildingové aktivity
• extra deň voľna na narodeniny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Minimálne 1 rok v oblasti obchodnej komunikácie, zákazníckeho servisu alebo podpory predaja

Počet rokov praxe

1

Od kandidáta očakávame:
• bydlisko v regióne, idealne BB, ZV, ZH a okolie
• práca OR alebo MCHD v FMCG min. 1 rok
• schopnosť samostatne pracovať v teréne od prvého dňa s podporou obchodného tímu
• výborné obchodné zručnosti a komunikácia
• vodič. oprávnenie skup. B, skúsený vodič
• tímový duch a fair play

BAULI SLOVAKIA & CZECH REPUBLIC s.r.o. je hrdým členom skupiny Bauli, Taliansko. Spoločnosť zastupuje aj produkty MAXSPORT, ako napríklad veľmi populárne PROTEIN tyčinky, ktoré sú známe nielen na Slovensku a v Čechách, ale aj vo viac ako 40-tich krajinách celého sveta. Splnili sme kritériá na získanie certifikátu Great Place To Work.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4772829  Dátum zverejnenia: 28.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac