Pracovník Príjmu tovaru (hodnotiace prémie 2x ročne)

BAUHAUS odborné centrum pre dielňu, dom a záhradu k. s.

Miesto práce
Pri letisku 1, 821 04 Ružinov
Termín nástupu
ihneď
1 110 EUR/mesiac2x ročne hodnotiace prémie, peniaze naviac pri splnení obratu predajne, motivačné odmeny za výkon a lojalitu, príspevok za narodeniny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vašou hlavnou náplňou bude vykladanie a nakladanie tovaru s VZV, jeho príjem a kontrola (práca so scannerom tovaru)
  • V spojitosti s tým je zadávanie tovaru do systému
  • K práci neodmysliteľne patrí komunikácia s dopravcami a zásielkovými spoločnosťami
  • Pomôžete našim zákazníkom a dodávateľom s reklamáciou tovaru

Staňte sa členom nášho tímu a môžete sa tešiť z benefitov:
  • peniaze naviac pri splnení obratu predajne
  • 2x ročne hodnotiace prémie
  • motivačné odmeny za výkon a lojalitu
  • stravná karta / finančný príspevok na stravovanie
  • zamestnanecká zľava na odber tovaru 10 %
  • príspevok za narodeniny
  • príspevok 200€ za odporučenie nového zamestnanca
  • príspevok na Vianoce
  • zamestnanie na dobu určitú, po zapracovaní na dobu neurčitú
  • priebežné odborné vzdelávanie

Informácie o výberovom konaní

Je táto pozícia vhodná práve pre vás?
Pošlite nám svoj životopis.

Miesto výkonu práce:
BAUHAUS
Pri letisku 1, 821 04 Bratislava-Ružinov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

  • Príjemné vystupovanie a komunikačné schopnosti
  • Skúsenosti s VZV a v oblasti príjmu tovaru sú na tejto pozícii výhodou, ale radi vás zaučíme
  • Základné počítačové znalosti

Sme stabilná a ekonomicky silná spoločnosť.
Svojim zamestnancom ponúkame príjemné pracovné prostredie s množstvom zaujímavých benefitov.
Ako kolegovia sa navzájom rešpektujeme a spolupracujeme.
Pridajte sa aj vy do nášho tímu a uvidíte sami!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4323115  Dátum zverejnenia: 8.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 110 EUR/mesiac