Predavač/ka Junior (bez praxe) na Oddelenie: Stavba, Obklady/Dlažba, Náradie

BAUHAUS odborné centrum pre dielňu, dom a záhradu k. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
855 € + ďalšie príplatky a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Každodenná komunikácia so zákazníkmi
- Poskytovanie poradenstva zákazníkom
- Zaisťovanie doplnkových služieb
- Starostlivosť o chod oddelenia
- Práca s PC

- Každý mesiac obratové prémie
- 2x ročne hodnotiace prémie
- Zamestnanecká zľava na odber tovaru 10%
- Príspevok na Vianoce
- Prémia za jubileum
- Možnosť kariérneho rastu
- Zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti
- Práca v príjemnom kolektíve
- Zamestnanie na dobu určitú, po zapracovaní na dobu neurčitú
- Zmeny v dlhých a krátkych týždňoch
- Perspektíva budovania kariéry
- Školenie pre nových zamestnancov
- Motivujúce finančné ohodnotenie
- Odmeny za výkon a lojalitu

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom jazyku. V predmete správy uveďte prosím Vaše meno.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujeme za porozumenie.

Poskytnutím svojich osobných údajov v zaslanom životopise dáva uchádzač súhlas podľa ustanovenia zákona č. 18/2018 Z.z., o ochrane osobných údajov, so spracovaním osobných údajov spoločnosti BAUHAUS.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2018 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

predajca v Hobby centre

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Skúsenosti v predaji výhodou
- Skúsenosti so starostlivosťou o zákazníkov výhodou
- Skúsenosti s VZV výhodou
- Ústretovosť voči zákazníkom
- Schopnosť pracovať v tíme
- Sledovanie noviniek
- Samostatnosť a zodpovednosť
- Počítačová gramotnosť

BAUHAUS patrí ako skúsený a vedúci podnik vo svojom odbore s vysoko kvalifikovanými a vybranými špecialistami pre dielňu, dom a záhradu, k najvýznamnejším obchodným koncernom branže "Do-it-yourself". Tento úspech je založený na podnikateľskej odvahe a vyznačuje sa výraznou dynamikou. S viac ako 273 špecializovanými centrami pre dielňu, dom a záhradu v 19-tich európskych krajinách (Česká republika, Nemecko, Rakúsko, Holandsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Chorvátsko, Island, Maďarsko, Nórsko, Slovinsko, Slovensko, Luxembursko, Španielsko, Bulharsko, Švédsko, Švajčiarsko a Turecko) je BAUHAUS jeden z najväčších a najúspešnejších obchodných podnikov na trhu v Európe.
Viac ako 130 000 artiklov zo všetkých oblastí pre dielňu, dom a záhradu poskytuje všetko pre domácich majstrov aj pre profesionálov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Pri letisku 1
821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

ID: 3402328   Dátum zverejnenia: 16.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   855 € + ďalšie príplatky a odmeny