Pracovník/čka na oddelení Príjmu tovaru ( prax s VZV podmienkou)

BAUHAUS odborné centrum pre dielňu, dom a záhradu k. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
830 € + ďalšie príplatky a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Skladanie tovaru s VZV
- Kontrola a príjem tovaru
- Zadávanie tovaru do systému
- Riešenie reklamácií s dodávateľmi
- Práca na PC

- Jednozmenná prevádzka, po – pia 8h
- Dvakrát ročne hodnotiaca prémia
- Každý mesiac obratové prémie
- Zamestnanecká zľava na odber tovaru 10%
- Príspevok na Vianoce
- Prémia na jubileum
- Možnosť kariérneho rastu
- Zaškolenie nových zamestnancov
- Intenzívne odborné školenia
- Zamestnanie na dobu určitú, po zapracovaní na dobu neurčitú
- Práca v príjemnom kolektíve
- Zázemie v silnej medzinárodnej spoločnosti

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom jazyku. V predmete správy uveďte prosím Vaše meno.

Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z., o ochrane osobných údajov, so spracovaním osobných údajov spoločnosti BAUHAUS.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

príjem a kontrola tovaru v Hobby centre

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
IBM Lotus Notes - základy

Vodičský preukaz

B

- Skúsenosti s VZV sú podmienkou
- Skúsenosti v oblasti príjmu tovaru
- Komunikačné schopnosti
- Schopnosť pracovať v tíme
- Samostatnosť a zodpovednosť
- Počítačová gramotnosť

BAUHAUS patrí ako skúsený a vedúci podnik vo svojom odbore s vysoko kvalifikovanými a vybranými špecialistami pre dielňu, dom a záhradu, k najvýznamnejším obchodným koncernom branže "Do-it-yourself". Tento úspech je založený na podnikateľskej odvahe a vyznačuje sa výraznou dynamikou. S viac ako 273 špecializovanými centrami pre dielňu, dom a záhradu v 19-tich európskych krajinách (Česká republika, Nemecko, Rakúsko, Holandsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Chorvátsko, Island, Maďarsko, Nórsko, Slovinsko, Slovensko, Luxembursko, Španielsko, Bulharsko, Švédsko, Švajčiarsko a Turecko) je BAUHAUS jeden z najväčších a najúspešnejších obchodných podnikov na trhu v Európe.
Viac ako 130 000 artiklov zo všetkých oblastí pre dielňu, dom a záhradu poskytuje všetko pre domácich majstrov aj pre profesionálov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Pri letisku 1
821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov
ID: 3307864   Dátum zverejnenia: 13.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   830 € + ďalšie príplatky a odmeny