Marketingový a obchodný manažér

BAUGRUP s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
október
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac13. plat, provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- budovanie a spravovanie sociálnych sietí, copywriting
- spúšťanie online marketingových kampaní, PPC reklamy, analýza kľúčových slov, SEO, odkazy na web, sociálne siete, budovanie značky
- monitorovanie trhu a konkurencie
- komunikácia so zákazníkmi, prijímanie a spracovanie objednávok
- podieľanie sa na uvádzaní nových produktov na trh
- príprava marketingových materiálov, fotografií a ich zverejňovanie

- samostatná práca a priaznivé podmienky pre sebarealizáciu, priateľská a kooperatívna atmosféra v podmienkach spoločnosti rodinného typu, kvalitné materiálne podmienky pre prácu
- možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
- možnosť ďalšieho vzdelávania
- 13. plat + provízie
- stravné lístky

Prosím, pošlite nám Váš CV a motivačný list. V prípade, že budete pre nás vhodným kandidátom, budeme Vás telefonicky kontaktovať. Následne Vás pozveme na osobný pohovor, kde si vzájomne objasníme očakávania ponúkanej pracovnej pozície.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Adobe Photoshop - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

prax v oblasti online marketingu a predaja

Spoločnosť BAUGRUP s.r.o. sa pýši postavením popredného výrobcu certifikovaných kontajnerových modulov na Slovensku a v Českej republike. Sústreďujeme sa na návrh, výrobu a dodanie kontajnerových modulov, najmä pre administratívne účely, ako sú kancelárske kontajnery, sanitárne kontajnery alebo kombináciu administratívnych kontajnerov so sanitou. Snažíme sa byť maximálne flexibilní aj v prípade špeciálnych požiadaviek zákazníkov.

www.kontajnery.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4430429  Dátum zverejnenia: 22.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac