Prípravár/ka stavieb

BAUGROUP TZB, s.r.o.

Areál Závodná 3, Závodná, Podunajské Biskupice, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 2 500 EUR/mesiacmzda závislá od prac. skúseností a úväzku zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vytváranie cenových ponúk podľa projektovej dokumentácie do súťaží
- oslovovanie subdodávateľov a vyhodnocovanie ich cenových ponúk
- príprava, vyhodnocovanie a výber dodávok materiálov a prác
- vypracovávanie harmonogramov prác
- kalkulácia naviac prác
- kompletizovanie dokumentov ku kolaudácii stavieb
- príprava súpisov pre fakturáciu

-práca v stabilnej spoločnosti
-flexibilná pracovná doba (práca je výhodná aj pre ženy po MD)
-možnosť dohodnúť sa na skrátenom pracovnom úväzku.
-kariérny rast
-piatok je skrátená pracovná doba do 12 00 hod.
-príjemný pracovný kolektív
-možnosť parkovať v objekte

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, prosíme o zaslanie životopisu. Uchádzačov, ktorí nám profesionálne budú vyhovovať pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2 roky

Flexibilita, komunikačné zručnosti, skúsenosti s CENKROS výhodou, aktívne sledovanie situácie na trhu, uvítame vlastné nápady na zlepšenie procesov.

Naša spoločnosť ponúka realizácie stavieb na kľúč, ako aj čiastkové stavebné práce podľa požiadaviek zákazníkov. Realizujeme novostavby, rekonštrukcie ako aj stavebné úpravy. Jednou s dôležitých činností firmy je komplexná obnova bytových domov, t.j. výmeny rozvodov-ZTI, kanalizácie, plynu, výmeny a rekonštrukcie osobných výťahov, hydroizolácie a zateplenia striech a samozrejme zateplenie obvodového plášťa budovy. Taktiež vykonávame stavebný dozor, kontrolnú činnosť pri uskutočňovaní stavieb, prípadne odborné poradenstvo.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4331995  Dátum zverejnenia: 6.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac