Technický nákupca

BAUER IRRIGATION, spol. s.r.o.

Miesto práce
Gajary, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
01.03.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac13. plat; osobné ohodnotenie;

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Obstarávanie surovín, strojárskych komponentov a subdodávateľských dielov pre poľnohospodárstvo, tovarov a služieb doma aj v zahraničí
¬ Obstarávanie ponúk, porovnávanie cien, analýzy rizík a integrácia do logistických rozhodovacích procesov, vyjednávanie zmlúv, manažment sťažností, rozvoj dodávateľov
¬ Monitorovanie termínov dodania
¬ Rozhranie medzi konštrukciou, predajom a výrobou
¬ Realizácia strategického a operatívneho nákupu v príslušnej produktovej oblasti
¬ Optimalizácia dodávateľského portfólia a budovanie dlhodobých dodávateľsko odbereteľských vzťahov
¬ Dohľad nad celým procesom obstarávania vrátane nastavenia rámcových zmlúv, vyjednávania cien, špeciálnych podmienok a pod.

- zaujímavá a plnohodnotná pracovná náplň, samostatná práca a zodpovednosť v rámci úspešnej a expandujúcej spoločnosti
- konštruktívne, produktívne a inovatívne pracovné prostredie
- vysoká miera vlastnej zodpovednosti
- rýchle rozhodovacie postupy a komunikácia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického smeru

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

- ukončené vzdelanie technického alebo obchodného zamerania ;
- viacročné odborné pracovné skúsenosti v medzinárodnej strojárskej spoločnosti; skúsenosti v oblasti technický nákup výhodou
- dobrá znalosť Nemeckého alebo Anglického jazyka slovom a písmom
- komunikačné schopnosti ako aj vedomie o nákladoch a kvalite
- štruktúrovaný spôsob práce zameraný na riešenie
- odolnosť voči stresu, samostatnosť, praktické zmýšľanie, ako aj tímový duch
- vysoká miera vlastnej zodpovednosti, organizačné schopnosti
- veľmi dobré schopnosti v MS-Office a v ERP-systémoch (skúsenosti s M3 Infor výhodou)

Sme inovatívna európska spoločnosť s celosvetovou obchodnou činnosťou a centrálou vo Voitsbergu (Rakúsko). Naším hlavným cieľom je byť lídrom v oblasti zavlažovania, separácie a odvodňovacej techniky. Myslíme, plánujeme a produkujeme v zmysle prísnych európskych noriem, čím do najmenšieho detailu zabezpečujeme vysokú kvalitu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4498358  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac