Technik kvality

Bauer Gear Motor Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 49, okres Zlaté Moravce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

o Vykonávanie meraní podľa aktuálnych potrieb výroby
o Uvoľňovanie prvých kusov
o Meranie a uvoľňovanie vzoriek
o Metrológia
o Analýza príčin vzniku nezhodných dielov a znižovanie internej zmätkovitosti
o Spolupráca pri analýzach reklamovaných dielov a prijímanie opatrení
o Navrhovanie ďalších opatrení na zlepšenie kvality

- práca v dynamicky sa rozvíjajúcej zahraničnej spoločnosti
- seriózne finančné ohodnotenie
- možnosť odborného rastu
- bezplatné jazykové vzdelávanie
- flexibilný pracovný čas
- doplnkové dôchodkové sporenie 3%
- nadštandardný príspevok na stravu

Informácie o výberovom konaní

Výhodou sú:
o Znalosti PC-DMIS a skúsenosti s meraním na súradnicovom meracom stroji (3D)
o Znalosti softvéru Metrológ
o Znalosť nemeckého alebo anglického jazyka
o Prax na oddelení kvality v strojárskej výrobe

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

kvalita

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

o Znalosť technickej dokumentácie a základných meracích techník
o Základné PC znalosti, MS Office
o Technické myslenie

Spoločnosť Bauer Gear Motor poskytuje riešenia v oblasti prevodových motorov už viac ako trištvrte storočia. Dodávame výrobky najvyššej kvality so zameraním na flexibilné riešenia, spoľahlivosť a porozumenie našim zákazníkom. Spoločnosť Bauer Gear Motor má silnú pozíciu najmä v oblasti potravín a nápojov, alternatívnych energií, odpadovej vody, oceliarskeho priemyslu a spracovania materiálov.
Spoločnosť Bauer Gear Motor má výrobné prevádzky v Nemecku a na Slovensku a predajné oddelenia a montážne priestory na celom svete.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Továrenská 49
95301 Zlaté Moravce
ID: 3271113   Dátum zverejnenia: 20.12.2017