Právnik

BAU holding - rodinné domy, s. r. o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
600 - 2 000 EUR/mesiacUvádzané hodnoty odmeny sú len všeobecné, informačné a nezávazné, suma odmeny bude stanovená na základe dohody na osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba, pripomienkovanie a kontrola zmlúv a iných právnych dokumentov,
- evidencia zmluvných vzťahov a sledovanie plnenia zmluvných povinností,
- príprava a vypracovanie návrhov, žiadostí a iných právnych podaní,
- právna podpora v konaniach podľa stavebného zákona a v iných správnych konaniach,
- korporátna agenda, participácia na príprave interných právnych dokumentov,
- komunikácia s orgánmi verejnej správy,
- komunikácia s klientmi a obchodnými partnermi,
- zastupovanie v sporoch pred súdmi
- kontrola elektronickej schránky
- účasť na rokovaniach a poradách
- podpora reklamačného oddelenia

- príjemné a bezkonfliktné pracovné prostredie v malom profesionálnom kolektíve ľudí
- možnosť dlhodobého uplatnenia a profesijného rastu
- časová flexibilita práce
- teambulidingy v reakreačných zariadeniach

Práca na polovičný alebo plný pracovný úväzok, doterajšia prax bola práca na polovićný uvazok 4 hod denne, resp. 2 x týždenne PO,ŠTV 9-17 hod, praca predovsetkym v sidle spoločnosti na Vajnorskej 89 v Bratislave,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právne vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

pravnj oblasti

Počet rokov praxe

1

schopnost vyjednávania a negociácie zmluvných podmienok

BAU holding - rodinné domy, s.r.o. je moderná spoločnosť poskytujúca komplexné služby so zameraním na výrobu a výstavbu rodinných domov na celom území Slovenska. Spoločnosť BAU holding - rodinné domy je členom Zväzu spracovateľov dreva SR, najúspešnejší certifikovaný výrobca rodinných domov s tromi výrobnými prevádzkami na území SR a obchodnou sieťou 10 vzorových domov v SR. V roku 2022 vyrobených a realizovaných viac ako 179 rodinných domov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4133618  Dátum zverejnenia: 2.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac