14.000 Eur/rok - asistentka/admin.pracovník

BAU holding - rodinné domy, s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 89, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.12.2023
Od 1 150 EUR/mesiacSuma (suma konečného rozpočtu a nákladu na danú pracovnú pozíciu), pri TPP sa od danej sumy odpočitavajú kompletné odvody a dane za zamestnávateľa aj zamestnanca, pri objednavke a spolupráci na živnosť je 14.000 Eur konečná suma za rok včítane ročnej odmeny ( suma k dispozícii - rozpočet na mesiac je 1.100 Eur, ročná odmena vo výške 800 Eur - suma pred odpočtom všetkých daní a odvodov za zamestnanca a zamestnávateľa )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme novú posilu, ktorá bude pomáhať nášmu administratívnemu tímu v kancelárii. Tvojou hlavnou úlohou bude:
- prijímanie telef. hovorov a ich zapísanie do informačného systému
- podpora pri riešení a spracovávaní podnetov a pripomienok klientov
- skenovanie a evidencia dokumentov do CRM systému (faktúry, pošta...)
- ostatné administratívne práce spojené s chodom spoločnosti (napríklad zasielanie pošty...)
- po zaškolení možnosť uplatnenia na pozícii manager služieb zákazníkom
- možnosť naučiť sa po zaškolení aj iné práce, ktoré môžu zvýšiť tvoje ohodnotenie
- všetko záleží na tvojom prístupe k práci, chuti a šikovnosti
- pracovna doba Po-PIA 9-17 hod

Okrem príjemného firemného prostredia a mladého kolektívu ponúka spoločnosť možnosť profesionálneho rastu, teambuildingové aktivity, skúsenosti, školenia...

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Na pohovor budú uchádzači pozývaní telefonicky. Pohovory budú prebiehať na prelome októbra/novembra. Práca vhodná aj pre absolventov SŠ/VŠ stavebného zamerania.
Suma odmeny je suma konečného rozpočtu a nákladu na danú pracovnú pozíciu, pri TPP sa od danej sumy odpočítavajú kompletné odvody a dane, pri objednávke a spolupráci na živnosť je 14.000 Eur konečná suma za rok včítane ročnej odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

skúsenosti s administratívnou prácou výhodou
skúsenosti na pozícií služby zákazníkom výhodou
práca vhodná pre absolventa SŠ/VŠ stavebného zamerania

BAU holding - rodinné domy, s.r.o. je moderná spoločnosť poskytujúca komplexné služby so zameraním na výrobu a výstavbu rodinných domov na celom území Slovenska. Spoločnosť BAU holding - rodinné domy je členom Zväzu spracovateľov dreva SR, najúspešnejší certifikovaný výrobca rodinných domov s tromi výrobnými prevádzkami na území SR a obchodnou sieťou 10 vzorových domov v SR. V roku 2022 vyrobených a realizovaných viac ako 179 rodinných domov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4117302  Dátum zverejnenia: 16.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac