13.000 Eur/rok - asistentka/admin.pracovník

BAU holding - rodinné domy, s. r. o.

Miesto práce
Vajnorská 89, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
11.11.2019
1 000 EUR/mesiac13.000 Eur/rok - suma kompletného mzdového nákladu - konečného rozpočtu pre danú pracovnú pozíciu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti hľadáme novú posilu, ktorá bude pomáhať nášmu administratívnemu tímu v kancelárii. Tvojou hlavnou úlohou bude:
- prijímanie telef.hovorov a ich zapísanie do informačného systému
- skenovanie dokumentov do CRM systému (faktúry, pošta...)
- evidencia faktúr a vyúčtovaní (bločkov) do CRM systému
- ostatné administratívne práce spojené s chodom spoločnosti (napríklad zasielanie pošty...)
- možnosť naučiť sa po zaškolení aj iné práce, ktoré môžu zvýšiť tvoje ohodnotenie
- po zaškolení možnosť uplatnenia na pozícii manager služieb záklazníkom
- všetko záleží na tvojom prístupe k práci, chuti a šikovnosti

Okrem príjemného firemného prostredia a mladého kolektívu (množstvo študentov) ponúka spoločnosť možnosť dlhodobej brigády, možnosť profesionálneho rastu, teambuildingové aktivity, skúsenosti, školenia

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Na pohovor budú uchádzači pozývaní telefonicky. Práca vhodná aj pre študentov - absolventov SŠ/VŠ stavebného zamerania.
Suma odmeny je suma konečného rozpočtu a nákladu na danú pracovnú pozíciu, pri TPP sa od danej sumy odpočitavajú kompletné odvody a dane, pri objednavke a spolupráci na živnosť je 13.000 Eur konečná suma za rok včítane ročnej odmeny

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

skúsenosti s administratívnou prácou výhodou
výborné SŠ a VŠ výsledky taktiež výhodou
aktívni študenti - zapájanie sa do aktivít mimo školy
práca vhodná pre absolventa SŠ/VŠ stavebného zaberania

BAU holding - rodinné domy, s.r.o. je moderná spoločnosť poskytujúca komplexné služby so zameraním na výrobu a výstavbu rodinných domov na celom území Slovenska. Spoločnosť BAU holding - rodinné domy je členom Zväzu spracovateľov dreva SR, najúspešnejší certifikovaný výrobca rodinných domov s tromi výrobnými prevádzkami na území SR a obchodnou sieťou 10 vzorových domov v SR. V roku 2022 vyrobených a realizovaných viac ako 179 rodinných domov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3796896  Dátum zverejnenia: 28.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac13.000 Eur/rok - suma kompletného mzdového nákladu - konečného rozpočtu pre danú pracovnú pozíciu