Vodič C,E pre SK - 25.000 Eur / rok

BAU holding - rodinné domy, s. r. o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
10.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
25.000 Eur / rok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

preprava hotových dielov rodinných domov nákladným vozidlom IVECO s prívesom výhradne na území celého Slovenska
požadovaný vodičský preukaz C,E, tachog. a kvalif.karta vodiča
pomocné práce pri nakládke a vykládke hotových dielov - HR
zabezpečovanie drobnej údržby mot.vozidla
nakládka hotových dielov v jednej z troch výrob. prevádzok Bratislava,Levice, Žiar nad Hronom

atraktívne nadštandardne ohodnotenie 25.000 Eur za rok
dlhodobá spolupráca v spoločnosti certifikovaného výrobcu rod. domov - lídra na trhu SR

Je potrebné zaslať životopis, pokiaľ splňate predpoklady -vlastníte vodičský preukaz C,E a platnú tachografovú aj kvalifikačnú kartu vodiča, v priebehu 24 hod Vas budeme kontaktovať za účelom dohodnutia osobného stretnutia. Prosím neprihlasujte sa do výberového konania pokiaľ nemåte vodičský preukaz C, E !!!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B, C, E

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

skusenosť s riadenim nákladného motorového vozidla podmienkou
je potrebné mať tachografovú a kvalifikačnú kartu vodiča
flexibilita pracovného času s občasnou prácou počas víkendov

BAU holding - rodinné domy, s.r.o. je moderná spoločnosť poskytujúca komplexné služby so zameraním na výrobu a výstavbu rodinných domov na celom území Slovenska. Spoločnosť BAU holding - rodinné domy je členom Zväzu spracovateľov dreva SR, najúspešnejší certifikovaný výrobca rodinných domov s tromi výrobnými prevádzkami na území SR a obchodnou sieťou 10 vzorových domov v SR. V roku 2022 vyrobených a realizovaných viac ako 179 rodinných domov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3395502  Dátum zverejnenia: 21.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25.000 Eur / rok