Skladník 9.600 - 13.000 EUR / Rok

BAU holding - rodinné domy, s. r. o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 39, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
9.600 - 13.000 EUR/rok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prijímanie materiálových a tovarových zásob do haly.
• Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených.
• Vedenie evidencie skladových zásob.
• Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka.
• Podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva zásob na sklade, zaznamenávanie zistených hodnôt do informačného systému.
• Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku.
• Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.
•Kontrola vyrobených dielov podľa plánov a ich príprava na expedíciu.

- nadštandartné platové ohodnotenie
- niekoľko firemných akcií a teambuildingov ročne
- dlhodobá a stabilná práca

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Osobné stretnutia budú prebiehať 20-24.septembra 2017

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ovládanie vysokozdvižného vozíka nevyhnutné
vodičský preukaz B nevyhnutný,
vodičský preukaz C výhodou, nie podmienkou

BAU holding - rodinné domy, s.r.o. je moderná spoločnosť poskytujúca komplexné služby so zameraním na výrobu a výstavbu rodinných domov na celom území Slovenska. Spoločnosť BAU holding - rodinné domy je členom Zväzu spracovateľov dreva SR, najúspešnejší certifikovaný výrobca rodinných domov s tromi výrobnými prevádzkami na území SR a obchodnou sieťou 10 vzorových domov v SR. V roku 2022 vyrobených a realizovaných viac ako 179 rodinných domov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3191379  Dátum zverejnenia: 19.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 9.600 - 13.000 EUR/rok