Stavbyvedúci

BAU cargo, s.r.o.

Miesto práce
Rosinská cesta 9, Žilina
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1700 + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

a) vypracovanie časového harmonogramu stavebných prác, jeho prerokovanie a odsúhlasenie so zamestnávateľom, zabezpečenie jeho dodržiavania;
b) prevzatie staveniska od investora, resp. zadávateľa stavby;
c) zriadenie staveniska (oplotenie staveniska, zriadenie skladových priestorov, mobilné WC, ....);
d) vedenie stavebného denníka;
e) rozdeľovanie prác jednotlivým pracovníkov vykonávajúcim stavebné práce pre zamestnávateľa, koordinácia prác na stavenisku vrátane prác vykonávaných externými pracovníkmi a firmami;
f) vedenie knihy príchodov a odchodov;
g) zabezpečenie poučenia pracovníkov na stavenisku o zásadách bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci ako aj o ďalších povinnostiach, ktoré sú povinní dodržiavať na stavenisku a kontrola ich dodržiavania;
h) kontrolu vykonávania stavebných prác pracovníkmi, kontrolu kvality uskutočnených prác a dohodnutých termínov vykonávania a ukončenia stavebných prác;
i) kontrolu a zabezpečenie realizácie stavebných prác pracovníkmi v súlade so stavebným projektom, stavebným povolením a v súlade s príslušnými právnymi predpismi a technickými normami,
j) vedenie evidencie dochádzky pracovníkov;
k) vypracovanie podkladov na vyplatenie dodávateľov a miezd a odmien pracovníkov a ich odovzdanie zamestnávateľovi vždy v posledný deň príslušného kalendárneho mesiaca, vrátane súpisu vykonaných prác a evidencie spotrebovaného materiálu a súpisu zistených vád a nedorobkov;
l) kontrolu vecnej a cenovej správnosti fakturácie vykonaných prác a jej súlad s podmienkami uzatvorených zmlúv;
m) kontrolu odstraňovania zistených vád a nedorobkov;
n) koordináciu zásobovania a zabezpečenie potrebného materiálu na stavbe (nahlásenie potreby materiálu formou firemnej objednávky);
o) komunikáciu s investorom, stavebným dozorom a zástupcami vlastníkov;
p) prácu s rozpočtom (kontrola vykonávania prác v súlade s predloženým rozpočtom);
q) vykonávanie zamerania na stavbe, navrhovanie a prerokovanie riešení a detailov so zamestnávateľom a zástupcami investora;
r) príprava súpisov uskutočnených prác a ďalších podkladov pre fakturáciu zamestnávateľa voči zadávateľovi stavby;
s) zhromažďovanie dokladov pre odovzdanie diela a kolaudačné konanie stavby;

osobné motorové vozidlo, notebook, mobliný telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Visio - Základy
Microsoft Project - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

skúsenosti s komplexnými obnovami bytových domov

komplexná revitalizácia bytových domov, výstavba bytových domov, stavebné práce na kľúč, projekčná a poradenská činnosť

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3577445  Dátum zverejnenia: 14.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1700 + odmeny