Можливість для людей з України

Elektrotechnik

Battery service Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 300 EUR/mesiac+ cestovné náhrady; mzda je uvádzaná ako nástupná; po skúšobnej dobe prehodnotenie; po postupe na pracovnej pozícii zvýšenie mzdy, 1/4 ročný výkonnostný bonus, iné zložky mzdy-osobné ohodnotenie, 13. plat, odmeny; náklady na ubytovanie a cestovné náklady sú hradené zamestnávateľom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Elektroinštalačné práce pre telekomunikačné technológie, montáž a demontáž napájacích zdrojov, AC , DC rozvádzačov, montážne a demontážne práce v NN rozvádzačoch, montáž dátových technológií; montáž, demontáž staničných akumulátorov, montáž telekomunikačných technológií
-kariérny rast
- po stabilizovaní sa v spoločnosti a zoznámení s používanými
technológiami možnosť vedenia ľudí
- možnosť dlhodobej spolupráce

Zamestnanie v stabilnej spoločnosti, sme na trhu už viac ako 20 rokov.
- Výborný pracovný kolektív, ľudský a ústretový prístup
- Odborné vzdelávanie (preškoľovanie zamestnancov, semináre, školenia, workshopy, konferencie)
- Kariérny rast zamestnancov
- Možnosť využitia Multisport karty
- Pravidelné zamestnanecké akcie a darčeky pre zamestnancov
- Teambuildings
- Používanie nových/smart technológií
- Firemné pracovné oblečenie
- Vlastné pracovné náradie

preferované kraje: uchádzači z kraja: Bratislavský, Trnavský, Nitriansky,; miesto podnikania firmy sa nachádza v Bratislave

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SMART Notebook - Pokročilý
Práca s počítačom - Pokročilý
Smartfón - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti elektrotechniky

Počet rokov praxe

2

- Platné Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických
zariadeniach §21, §22 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.
- organizačné schopnosti
- vyžadujeme záujem o vzdelávanie a osobnostný rast uchádzača
- vysoký stupeň samostatnosti
- záujem o efektívne využívanie pracovného času
- zodpovednosť
- schopnosť pohotovo reagovať a riešiť vzniknuté problémy
- analytické a technické myslenie
výhoda, nie je potrebné:
- skúsenosti s prácou s optickými sieťami
- skúsenosti pri práci s fotovoltikou

Battery service Slovakia, s.r.o. - www.battery.sk
-Pôsobíme ako spoločnosť v oblasti poskytovania služieb a obchodu v
sektore telekomunikačných technológií, staničných akumulátorov,
elektrických zariadení, regulačnej techniky, napájania, záložného napájania a optických sietí.
-Firma bola založená v r. 2002 za účasti zahraničného obchodného
partnera.
-Poskytujeme komplexné riešenia, servis pre zákazníka, od vypracovania
projektu, dodania materiálu, stavebno-montážnej činnosti až po uvedenie
technológie do prevádzky.
-Podnikateľskú činnosť vykonávame na celom území Slovenskej a Českej
republiky.
-Zámerom spoločnosti je budovanie dlhodobých, korektných, dôverných vzťahov so zákazníkmi, primárne zameraných na kvalitu a profesionalitu
poskytovaných služieb a obojstrannú spokojnosť v partnerskom
obchodnom vzťahu.
Viac o nás na webovej stránke www.battery.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4593911  Dátum zverejnenia: 4.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac