Servisný technik pre údržby a servis trakčných batérií - SK

BATT service s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 EUR/mesiacmesačné odmeny +10%, preplácame aj čas strávený na ceste do práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servisný technik - údržby, opravy a servis trakčných batérií.
Samostatná práca Servisného technika pri údržbách a servise trakčných batérií a nabíjačov u našich zákazníkov v rámci SR.
Pracovný týždeň je 4 alebo 5 dňový.
Osvedčenie o odbornej spôsobilosti, elektr. minimum podľa §22

Ponúkame adekvátne ohodnotenie za vykonanú prácu, 4 alebo 5 dňový pracovný týždeň, mesačné odmeny, služobné auto.

Hľadáme technika zo stredného alebo západného Slovenska, najlepšie TT, GA, NR, ZV. Práca vyžaduje cestovanie. Životopis posielajte prosím mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Stredné odborné vzdelanie v odbore elektrotechnická výroba

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Základy

Vodičský preukaz

B

analyzovanie a riešenie problémov, komunikácia, samostatnosť, precíznosť, technický talent, spoľahlivosť

BATT service - sme menšia rodinná firma, zaoberáme sa údržbou a servisom trakčných batérií u zákazníkov s menším počtom techniky, ale aj vo veľkých flotilách (DHL, VW, STILL, Jungheinrich, LIDL, Continental atď.) v rámci celej SR.
Realizujeme údržby, opravy a servis trakčných batérií, nabíjačov a príslušenstva, realizáciu nabijární, správa, starostlivosť a manažment menších aj väčších flotíl vozíkov.
Sme inovatívni a tomu prispôsobujeme aj našu firemnú filozofiu.
ID: 4354531  Dátum zverejnenia: 2.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac