BAŤA - Predavač/ka - Martin - Tulip

Baťa Slovensko, a. s.

Miesto práce
Pltníky 2, 036 01 Martin-Záturčie
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihned
762 - 1 000 EUR/mesiacK mesačnej mzde zamestnancom poskytujeme individuálny bonus z predaja, všetky mesačné zákonne príplatky za prípadnú prácu nadčas, za prácu počas víkendu a podobne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Určite nás poznáš. Sme Baťa. Sme tu už viac ako 120 rokov a dnes obúvame milióny ľudí po celom svete do topánok, ktoré sami vyvíjame a vyrábame.

Sme jednotka na trhu s obuvou a hľadáme jednotky aj do nášho tímu.

NADŠENIE PRE PRÁCU - PREKONÁVANIE OČAKÁVANÍ - ODVAHA
Tri základné hodnoty našej spoločnosti, ktoré ak máte, ste naším jasným favoritom
Príďte sa zoznámiť s naším vedúcim predajne, ktorý hľadá asistenta predaja do svojej predajne v Martin - Tulip

A AKO TO U NÁS FUNGUJE?

• Naše nadšenie pre prácu a predaj je viditeľný na prvý pohľad. Aktívne sa venujeme našim zákazníkom a komunikujeme s nimi tak, aby od nás odchádzali vždy s úsmevom na tvári

• To, čo odlišuje spoločnosť Baťa od ostatných, sú služby, ktoré poskytujeme, čo znamená, že prekonávame očakávania našich zákazníkov. Poskytujeme profesionálnu podporu pri výbere, pretože vieme, že obuv nie je len o dizajne, ale aj o funkčnosti a zdraví.

• Snažíme sa hľadať nové cesty a spôsoby, ako osloviť našich zákazníkov, a na to je potrebné sa nebáť a byť odvážny.

ČO POTREBUJE IDEÁLNY KANDIDÁT?
• Potrebná je chuť učiť sa a zlepšovať. Môžeš sa spoľahnúť na podporu tímu a vedúceho/cej.

• Vystupovanie a komunikácia na úrovni. Zakladáme si na príjemnom a profesionálnom prístupe k zákazníkom.

• Cit pre módu a prehľad o aktuálnych trendoch.

ČO TI PONÚKAME
• Prostredie medzinárodnej obuvníckej firmy s viac ako storočnou históriou.
• Možnosť ovplyvniť svoju výplatu – napr. bonus za výšku individuálneho predaja a pod.
• Zaškolenie profesionálmi vo svojom odbore.
• Možnosť kariérneho rastu (Tréningový program).
• Stravné lístky alebo finančný príspevok
• Zamestnanecké zľavy na produkty Baťa.
• Pracovné oblečenie a obuv.
• Firemné súťaže o hodnotné ceny.

Máte záujem uchádzať sa o uvedenú pozíciu? Vyplňte formulár na tejto stránke a priložte svoje CV.
Ozveme sa späť v najbližších dňoch.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Spoločnosť Baťa Slovensko, a.s. má medzinárodné pôsobenie na trhu s obuvou a koženou galantériou a patrí medzi významných predajcov obuvi v ČR a SR. Cieľom našej firmy je vybudovať pre svojich zákazníkov prvotriedne pohodlie moderného trendového dizajnu, ktoré sa týka ako usporiadania predajní, tak i poskytovaných služieb. Baťa Slovensko, a.s. pôsobí na území Slovenska od roku 1996, kedy bola otvorená jej prvá pobočka v Bratislave. V súčasnej dobe máme 17 predajní rovnomerne rozmiestnených po celom území republiky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4781618  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 762 EUR/mesiac