Baťa hľadá Asistentku predaja na nám. SNP Bratislava

Baťa Slovensko, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
nástup možný hneď
720 - 900 EUR/mesiacK mesačnej mzde zamestnancom poskytujeme všetky mesačné zákonne príplatky za prípadnú prácu nadčas, za prácu počas víkendu a podobne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Určite nás poznáš. Sme Baťa. Sme tu už viac ako 120 rokov a dnes obúvame milióny ľudí po celom svete do topánok, ktoré sami vyvíjame a vyrábame.

Na trhu s obuvou sme jednotka a hľadáme jednotky aj do nášho tímu.

Do našej predajne na nám. SNP hľadáme novú kolegyňu. Ak Ťa baví práca s ľuďmi, si komunikatívna, so zmyslom pre módu, tak potom hľadáme práve Teba. Využi príležitosť stať sa jednou z nás.

ČO ŤA U NÁS ČAKÁ?
• Staneš sa súčasťou tímu, v ktorom si budete navzájom odovzdávať to najlepšie čo viete
• Uplatníš svoj cit pre to, čo ľuďom svedčí.
• Aktívna komunikácia so zákazníkmi, poradenstvo a predaj tovaru a doplnkov.
• Aranžovanie vizuálu predajne podľa zadania.

• Prostredie medzinárodnej obuvníckej firmy s viac ako storočnou históriou.
• Možnosť ovplyvniť svoju výplatu – napríklad bonus za výšku individuálneho predaja, príplatok za znalosť angličtiny.
• Zamestnanecké zľavy na produkty Baťa.
• Pracovné oblečenie a 3 x do roka pracovná obuv.
• Stravné lístky alebo finančný príspevok na stravu.
• Príspevok na rekreáciu.
• Možnosť kariérneho rastu.

Všetkým záujemcom ďakujeme za záujem a zaslanie profesijného životopisu. K zaslanému životopisu pripojte aj súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberového konania v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorých vyhodnotíme ako najvhodnejších pre obsadzovanú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Nečakáme, že budete všetko vedieť - veľkou výhodou
na začiatok Vám ale bude predchádzajúca skúsenosť
v oblasti obchodu.
• Nevyhnutná je chuť sa učiť a zlepšovať. Nebudete na to
nikdy sami, môžete sa spoľahnúť na podporu tímu a
vedúcej.
• Vystupovanie a komunikácia na úrovni. Zakladáme si na
príjemnom a profesionálnom prístupe k zákazníkom.
• Aktívna komunikácia so zákazníkmi, poradenstvo a
predaj tovaru a doplnkov.
• Cit pre módu a prehľad o aktuálnych trendoch.
• Dokončená stredná škola (maturita alebo výučný list).

Spoločnosť Baťa Slovensko, a.s. má medzinárodné pôsobenie na trhu s obuvou a koženou galantériou a patrí medzi významných predajcov obuvi v ČR a SR. Cieľom našej firmy je vybudovať pre svojich zákazníkov prvotriedne pohodlie moderného trendového dizajnu, ktoré sa týka ako usporiadania predajní, tak i poskytovaných služieb. Baťa Slovensko, a.s. pôsobí na území Slovenska od roku 1996, kedy bola otvorená jej prvá pobočka v Bratislave. V súčasnej dobe máme 17 predajní rovnomerne rozmiestnených po celom území republiky.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4367186  Dátum zverejnenia: 27.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 720 EUR/mesiac