Kuchár

Bastion pub

Miesto práce
Šancová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 1 600 EUR/mesiac1500 eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do prevádzky Bastion pub hľadáme šikovného smenového kuchára s chuťou pracovať a s hygienickými návykmi. Prax v odbore je nutná. Pracovná doba je krátky- dlhy týždeň od 8:00 do 22:00 . Na smene s kuchárom pracuje pomocná kuchárka a pomocná sila. Smenový kuchár zodpovedá za prípravu denného menu a jeho výdaj plus za celkový bezproblémový chod kuchyne.
Mzda 1500€ v čistom, možnosť platového rastu pri preukázaní odborných kvalít.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

minimalne 2 rok

Spoločnosť z oblasti gastronómie a hoteliérstva

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 887443  Dátum zverejnenia: 6.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 500 - 1 600 EUR/mesiac1500 eur