Pracovník výroby a údržby

BASF Slovensko spol. s r.o.

Miesto práce
Priemyselná, Malacky
Termín nástupu
flexibilne
minimálny základný plat na úrovni 1250€, ročná výkonnostná odmena ca 1950€ (je závislá od výkonu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Prevádzkovanie zverených výrobných a logistických procesov.
• Zabezpečovanie údržby zariadení, budovy a infraštruktúry vo výrobnom závode.
• Spolupráca s koordinátorom údržby pri prevencii, identifikácii a odstraňovaní porúch na zverených zariadeniach, zapojenie manažéra pracoviska v prípade potreby.
• Vykonávanie rutinnej preventívnej údržby a odstraňovanie incidentov zariadení na pracovisku (napr. poruchy, technické komplikácie atď.).
• Udržiavanie vonkajších a vnútorných priestorov v optimálnom stave.
• Zabezpečenie čistoty/správneho stavu výrobných zariadení a ich okolia.
• Nahlasovanie incidentov v súľade so smernicou o nahlasovaní nehôd.

Zodpovedná a zaujímavá prácu v dynamickom prostredí, zaškolenie a dobrý kolektív. Práca v stabilnej spoločnosti. Zaujímavé finančné ohodnotenie. Benefity (výkonnostná odmena, zvýšené stravné, lekárske prehliadky, príspevok do DDS a iné).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technický smer (strojárstvo, chémia)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Základná znalosť práce s PC a MS Office
pracovná skúsenosť vo výrobnej spoločnosti, skúsenosťti v oblasti údržby
znalosť metodík a postupov údržby
platné osvedčenie na VZV
zdravotná spôsobilosť (chemické faktory, práca s VZV)
preukaz/osvedčenie na obsluhu tlakových nádob je výhodou.
Manuálna zručnosť a dôslednosť

V spoločnosti BASF tvoríme chémiu - a robíme to už 150 rokov. Naše portfólio siaha od chemikálií, plastov, spracovateľských výrobkov a prostriedkov na ochranu plodín až po ropu a plyn. Sme predná svetová chemická spoločnosť, ktorej najlepšie tímy vyvíjajú múdre riešenia pre našich zákazníkov a tvoria chémiu pre trvalo udržateľnú budúcnosť

Úspech celej spoločnosti BASF spočíva v osobnej angažovanosti našich zamestnancov. Vedieme ich k tomu, aby rozvíjali svoje silné stránky, a oceňujeme ich úspechy. Zaujímavá paleta funkcií, výkonnostných prémií a množstvo rôznych príležitostí pre medzinárodný rozvoj - to sú len niektoré z faktorov, ktoré by mali pritiahnuť vašu pozornosť. Zdravá rovnováha medzi pracovným a súkromným životom je hlavnou prioritou pre nás všetkých

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3720626  Dátum zverejnenia: 19.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: minimálny základný plat na úrovni 1250€, ročná výkonnostná odmena ca 1950€ (je závislá od výkonu)